Ed Hardy

Pasaules slavu ieguvušais tetovēšanas lielmeistars Dons Eds Hardijs no Dienvidkalifornijas un franču izcelsmes modes dizainers Kristiāns Odižjē, kopš 2004.gada veiksmīgi iekaro pasauli ar zīmolu, kura nosaukumā iemūžināti abu vārdi "Ed Hardy by Christian Audiger". Pirmie firmas veikali tika atvērti Losandželosā, Ņujorkā un Sanfrancisko. Un likumsakarīgi, ka pirmie ši zīmola klienti bija Holivudas zvaigznes. Pazīstamākie Ed Hardy zīmola fani ir dziedātājas Madonna un Britnija Spīrsa, aktrises Džesika Alba un Kima kardašjana. Ed Hardy apģerbā redzēti Deniss Rodmans, Ketrīna Zeta Džounsa, Keitija Praisa, Mairaja Kerija un citi...

Dons Eds Hardijs no jaunības aizrāvies ar zīmēšanu, apguva to arī Sanfrancisko mākslas institūtā, bet pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gads devās uz Japānu, kur pilnībā apguva japāņu tradicionālu tetovēšanas mākslu Horihaide. Atgriezies Amerikā, ar savu tetovēšanas prasmi, viņš drīz vien kļuva par kulta figūru. Par viņa veikumu izdodas vairākas grāmatas. Kopš divtūktošo gadu sākuma Hārdijs sāka producēt apģērbu sērijas ar saviem zīmējumiem. 2004. gadā viņa vārdu, kā oficiālu zīmolu patentēja Kristiāns Odižjē, kurš tobrīd bija jau sadarbojies ar pasaulslaveniem zīmoliem - Guess, Levis, Diesel, Fiourucii, Bisou Bisou, XOXO u.c. Odižjē dzimis Avinjonā, Francijā un jaunībā interesējās par modes industriju. Īpaši viņu aizrāva viss, kas bija saistīta ar rokenrolu un The Rolling Stones. Jaunieša dedzību pamanīja kāds no popularā franču jauniešu apģērbu zīmola Macken jeans vadītājiem un Odižjē pavērās iespēja realizēt savu talantu un apceļot pasauli. Septiņdesmitajos gados viņš devās iekarot Ameriku, kas tam arī tīri labi ir izdevies.

"Ed Hardy by Christian Audiger" produkti, ar saviem zīmējumiem tetovējumu stilā, atpazīstami no pirmā acu uzmetiena. Šie produkti ar savu vienreizējo šarmu apbūruši jau daudzus un daudzus tūkstošus cilvēku daudzās pasaules malās, padarot tos par Ed Hardy zīmola uzticamajiem faniem. Pievienojies fanu lokam arī Tu!

 

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: