Internetveikala noteikumi

 

Internetveikala Pack24.lv lietošanas noteikumi un saistību atruna
 
 
1. Interneta veikals Pack24.lv (turpmāk - Pack24.lv) ir SIA '21 webshop group' (Reģ.Nr.40103437128) struktūrvienība. Pack24.lv darbojas kopš 2014. gada un specializējas iepakojuma tirdzniecībā internetā. Mēs apkalpojam juridiskas personas un saimnieciskās darbības veicējus - privātpersonas. Manekeni.lv pārdodamā prece paredzēta saimnieciskās vai profesionālās darbības veikšanai.
 
2. Apmeklējot, iepērkoties vai citādi lietojot Pack24.lv, lietotājs piekrīt šiem noteikumiem. Sazinoties ar Pack24.lv administrāciju ar e-pastu palīdzību, ar e-veikala pasūtījumu un paziņojumu sistēmas palīdzību, lietotājs piekrīt elektroniskai saziņai ar SIA '21 webshop group'. Tāpat lietotājs piekrīt, ka visas vienošanās, paziņojumi, rēķini un cita saziņa notiek elektroniski, un tiek uzskatīta par rakstisku. 
 
3. Pack24.lv publicēto un piedāvāto preču aprakstiem un attēliem ir informatīvs raksturs. Preču parametri, komplektācija, krāsa vai citi parametri var mainīties, atkarībā no ražotāju vai piegādātāju noteiktām izmaiņām un specifikācijas. Galīgā preces pārdošanas cena un specifikācija tiek norādīta pircējam izsūtītajā priekšapmaksas rēķinā. Minimālais pasūtījuma apjoms - 30.00 , minimālais vienas preces pasūtītais daudzums - iepakojums.
 
4. Preču cenas Pack24.lv ir norādītas eiro valūtā (€ / EUR) ar ietvertu PVN 21%. Norādītās cenas ir spēkā kamēr tiek realizēta konkrētā preču partija. Norādītā cena tiek saprasta kā preču cena noliktavā un neiekļauj izdevumus par preču piegādi. Preču piedāvājums un preču cenas Pack24.lv internetveikalā var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.
 
5. Veicot pasūtījumu, pasūtītājs izvēlas interesējošo preci, daudzumu, kā arī pirkuma veikšanas laikā norāda: kontaktpersonu, tās tālruņa numuru, e-pastu un pilnus uzņēmuma rekvizītus korektai rēķina sastādīšanai. Preču pasūtīšanu Pack24.lv interneta vietnē var veikt 24h diennaktī. (Jautājumus par pasūtījumiem var sūtīt uz e-pastu: info@pack24.lv vai zvanot pa tālr.: 2030 4071) 
 
6. Pasūtījumu apstrāde un rēķinu izrakstīšana tiek veikta darba dienās no plkst. 10:00 līdz plkst. 19:00. Pēc saņemtā pasūtījuma, veikala administrators pārbauda preču pieejamību, nepieciešamības gadījumā rediģē piegādes informāciju, manuāli sagatavo un nosūta klientam rēķinu. Pircējam pasūtījuma apmaksa jāveic 3 (trīs) darba dienu laikā uz SIA '21 webshop group' norēķinu kontu bankā. SIA '21 webshop group' patur tiesības anulēt rēķinu, nepiegādāt preci vai nesniegt pakalpojumu, ja savlaicīgi nav veikta izsniegtā rēķina apmaksa. 
 
7. Pircējam prece tiek piegādāta vai izsniegta tikai pēc pilnas apmaksas saņemšanas, ieskaitot piegādes izdevumus. Piegāde tiek veikta pircēja izvēlētajā veidā -pasts, Post24, Pasta stacija, kurjers vai saņemšana birojā. Prece, kura ir uz vietas, vai atrodas piegādātāju Rīgas un Latvijas noliktavās, tiek piegādātas 2-6 darba dienu laikā. Preces, kuras pieejamas pasūtot, vai īslaicīgi nav pieejamas, tiek piegādātas 10-20 darba dienu laikā. Preču piegādes termiņš tiek aprēķināts no brīža, kad veikta rēķina apmaksa. Par maksājuma saņemšanas brīdi tiek uzskatīta naudas saņemšana SIA '21 webshop group' norēķinu kontā. 
 
8. Preces, kuras tiek izgatavotas pēc individuāla klienta pasūtījuma vai tiek individualizētas ar pievienotu uzrakstu vai logo, tiek izgatavotas specifiskā krāsu gammā vai pēc pasūtītāja izmēriem un tamlīdzīgi, nevar atgriezt vai mainīt.
 
9. Jebkāda informācijas pārpublicēšana no Pack24.lv , bez saskaņošanas un bez atsauces uz šo interneta vietni, ir aizliegta.
 
10. Veicot pasūtījumu Pack24.lv internetveikalā, lietotājs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar pasūtījuma apstrādi, un atsevišķos gadījumos, bet ne biežāk kā 1 reizi mēnesī, informācija par Pac2k4.lv aktivitātēm un aktuālajiem produktiem. Lietotājs piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti pasūtījumu izpildei un preču piegādei. Pirkuma procedūras laikā saglabātie dati netiks izpausti trešajām personām. 
 
 
 
 
Šie, Pack24.lv lietošanas noteikumi var tikt papildināti, mainīti vai grozīti bez iepriekšēja brīdinājuma.
Pēdējā informācijas aktualizācija 2014. gada 1. septembrī