SIA "Altero" - Altero

Sūdzības, atsauksmes, lietotāju komentāri par Altero - Krāpšana. Kontakti.

Aizdevumu salīdzināšanas platforma -

. Altero.lv komanda sastāv no profesionāļiem, kuriem ir neatsverama pieredze finanšu, tehnoloģiju un klientu apkalpošanas jomā. Ja esi gatavs jauniem izaicinājumiem un profesionālai izaugsmei.. NeBanku kredītu izsniedzēji 2012.gadā apsteidz bankas.

Altero, SIA darba sludinājumi - CV Market

. Caurspīdīgums. Mēs vēlamies, lai klienti spēj orientēties kredītu tirgū un spēj pieņemt pareizus un saprātīgus lēmumus, izvērtējot. Piedāvājam: interesantu darbu strauji augošā uzņēmumā un pieredzējuši kolēģim; profesionālas apmācības par platformas darbību, kreditēšanu; lieliskas izaugsmes iespējas profesionālajā un karjeras izaugsmē; stabils un konkurētspējīgs atalgojums. Aizpildot pieteikumu Altero, Tu saņemsi pārkreditācijas vai kredītu apvienošanas piedāvājumu. Tu izvēlies sev izdevīgāko no tiem un tālāk ar. Šī ir lieliska iespēja redzēt kā augsto tehnoloģiju uzņēmums finanšu jomā uzsāk savu darbību no pašiem pirmsākumiem.

Client service manager @ #FinTechStartup. Location Latvia Industry Real Estate. Current. Maxima Latvija SIA. Inga Romberga. Interior designer for. Aizdevumu piedāvājumi no 19 gadiem. Aizņemties aizdevumu bez maksas. SIA "Altero" - Altero. Mēs esam jauns un strauji augošs FinTech uzņēmums, kura pamats ir liela pieredze banku, finanšu un informāciju tehnoloģiju sektorā. Altero strādā. Mūsu lietotāji vērtē Altero kā vienu no labākajiem aizdevējiem, kas izsniedz ātro kredītu. Apskaties atsauksmes ★ sūdzības un pārliecinies pats.

Comentarios