Vecākais bērns

Individuāla pieredze, vecāku uzvedība un vērtības, un mūsu unikālā ģenētika arī veido mūs, tāpat kā dzimumu līdzsvars un bērnu skaits ģimenē. Vēl jo vairāk tāpēc, ka lielākā daļa bērnu dzimst ar dažu gadu starpību viens no otra, un daudzas, ja ne visas, mazuļa mijiedarbības notiek ar ģimeni.

Viņi iemācās, kā sadzīvot ar citiem un nonākt pie kompromisiem. Viņiem ir smagi jānopūlas, lai atrastu talantu, kas atšķir viņus no saviem vienaudžiem un iegūst vecāku uzmanību, tāpēc viņi bieži vien ir visradošākie. Piemēram, par pirmdzimtajiem vispārēji domā kā par organizētiem, atbildīgiem, gādīgiem. Dzimšanas pozīcija jeb secība ir tikai viens no rakstura nosakošajiem faktoriem – bet jebkurā gadījumā ievērojams faktors. Protams, šie vispārinājumi ir pārlieku vienkāršoti. Tas ir tāpēc, ka viņi ātri apzinās, ka šīs īpašības, galvenokārt palīdzot vecākiem ar jaunākajām atvasēm, ļauj viņiem atgūt daļu no uzmanības, kuru viņi zaudē, kad ģimene tiek iepazīstināta ar jaunu mazuli. Prātīgi, lai nesacenstos ar vecāko brāli vai māsu, kuri prioritizē akadēmiskus sasniegumus, viņi bieži vien attīsta talantu mūzikā, sportā vai teātra mākslā. Viņiem parasti labi veicas skolā – daļēji tāpēc, ka viņi saņēmuši tik daudz ekskluzīvas vecāku uzmanības kā mazuļi, daļēji tāpēc, ka vecāki slavē panākumus mācībās.

Dvēseļu Dārzs | Bellas stāsts

. Vecākais bērns. Dievbijīgais pāris, kas labprāt pavadīja laiku kopā ar saviem bērniem, gāja bojā, bet visi seši bērni, kas atradās mašīnā, izdzīvoja. Tagad par viņiem rūpes uzņēmies vecākais brālis. Nenovēršami, dažreiz viņu dzimšanas kārtības dēļ viņi tiek nepamanīti, tāpēc pastāv lielāka iespēja, ka tieši viņi izies cauri fāzei, kad ģērbsies dīvaini, aizstāvēs mērķi, ar kuru identificējas, vai neierastu cilvēku grupu. Kredīts auto iegādei – izdevīgs automašīnas līzings.. Vidējie bērni, uzaugot ar brāļiem vai māsām abās pusēs, vispārēji parasti ir visapdāvinātākie ar komunikācijas un sociālajām prasmēm. Kad mēs domājam par dzimšanas kārtību, tas iekļauj “tipisku” īpašību komplektu. Ģimene, brāļi vai māsas, ir būtisks faktors mūsu rakstura veidošanā. Līdz tam, kad piedzimst trešais bērns, vecāki ir parasti brīvāki pret disciplīnu, tāpēc jaunākajam bērnam ir lielāka rīcības brīvība un rezultātā viņi uzņemas vairāk riska. Bieži vien viņi uztraucas par sekmēm vairāk nekā vienaudži.

“Sekss un lielpilsēta” zvaigzne paziņo, ka viņas vecākais bērns ir.

. Jaunākie bērni ģimenē bieži vien tiek uzskatīti par ģimenes “mazuļiem” pat tad, kad viņi ir pieauguši, tāpēc tas ir dabiski, ka viņi pievērš sev uzmanību ar “piemīlīgumu” vai šarmu. Sadursmes rezultātā mašīna nobrauca no ceļa un iebrauca grāvī.

Comentarios