Aizdevuma apdrošināšana no Vivus.lv

Maksa par aizdevuma apkalpošanu iks apmaksāta šādā veidā: ikmēneša maksājumu veidā, vienlaikus ar aizdevuma pamatsummas atmaksu. Par aizdevuma atmaksas grafika grozīšanu aizņēmējs maksā aizdevējam vienreizēju komisijas maksu saskaņā ar aizdevēja noteikto maksas pakalpojumu cenrādi. Kredīts parādniekiem. Aizdevuma procenti tiks apmaksāti šādā veidā: ikmēneša maksājumu veidā, vienlaikus ar aizdevuma pamatsummas atmaksu.

Aizdevuma un komisijas maksas pilnīgas pirmstermiņa atmaksas gadījumā aizdevuma procentus un maksu par aizdevuma apkalpošanu aizņēmējs maksā tikai par faktisko aizdevuma izmantošanas periodu, bet komisijas maksa ir maksājama pilnā apmērā. Par aizdevuma pirmstermiņa atmaksu aizņēmējam īpaša kompensācija nav jāmaksā. Ja iestājas apdrošināšanas gadījums, par notikušo pēc iespējas ātrāk jāinformē banka. Ja jūsu veselības stāvoklis neļaus jums pildīt darba pienākumus, ārsts noformēs darba nespējas lapu. Aizdevuma apdrošināšana no Vivus.lv. Datu bāzes izmantošana Kredīta devējam ir nekavējoties un bez maksas Jums jāpaziņo par rezultātiem, ko devusi datu bāzes izmantošana, ja atteikumu izsniegt kredītu pamato ar tajā iegūtām ziņām. Komisijas maksa par līguma noformēšanu tiks apmaksāta šādā veidā: ikmēneša maksājumu veidā, vienlaikus ar aizdevuma pamatsummas atmaksu. Lai saņemtu atlīdzību, jāiesniedz šādi dokumenti: Aizpildīta pieteikuma veidlapa; Dokumenti, kas apliecina darba attiecību pārtraukšanu un bezdarbnieka statusu. Tiesības saņemt kreditēšanas līguma projektu Jums ir tiesības pēc pieprasījuma bez maksas saņemt kreditēšanas līguma projekta eksemplāru. Aizņēmējs ir tiesīgs pieprasīt Aizdevuma atmaksas termiņa saīsināšanu, mainot aizdevuma atmaksas grafiku. Kredīta devēja un starpnieka nosaukums un kontaktinformācija Kredīta devējs Adrese Tālrunis E-pasts Mājaslapa ,,AIZDEVUMS.LV'', SIA, Reģ.nr. Ja saslimstat vai nokļūstat nelaimes gadījumā, dodieties pie ārsta, lai saņemtu palīdzību. Aizņemties kredītu bez procentiem.

Kredītņēmēja apdrošināšana - Swedbank

. Eiro monētas. Lai saņemtu atlīdzību, jāiesniedz šādi dokumenti: Aizpildīta pieteikuma veidlapa; Dokumenti, kas apliecina darba nespēju un tās iemeslu.

apdrošināšana

. Aizdevuma apdrošināšana no Vivus.lv. GPL aprēķinā iekļautas visas līgumā paredzētās izmaksas – maksa par līguma noformēšanu, maksa par aizdevuma izmantošanu, maksa par aizdevuma apkalpošanu.

Labākais Auto Kredīts un Līzings |.

. Ja zaudējat darbu, noformējiet bezdarbnieka statusu.

Comentarios