Aizdevuma pieteikums Nord Auto Līzings

Piekrītu aizdevuma noteikumiem, atļauju apstrādāt savus personas datus un apliecinu, ka sniegtā informācija ir patiesa. Ar šo apstiprinu, ka vēlos saņemt aizdevumu uz SIA Nord Auto Līzings piedāvātajiem noteikumiem. Viegli viss izpildāms un labi paskaidrots. Ļoti laba un pieklājīga apkalpošana. Atvieglojat darbu un laiku pašam meklēt internetā naudas aizdevējus. piekrītu komerciālo piedāvājumu saņemšanai Lasīt vairāk. Konsultante, ar ko tika veikta telefoniska saruna, bija vienkārši super-laipna un varēja just, ka darbs ko viņa dara patīk.

Aizdevumu salīdzināšanas platforma -

. Aizdevuma pieteikums Nord Auto Līzings. Esmu informēts un piekrītu, ka datus apstrādā SIA Nord Auto Līzings, vien.reģ.Nr. nav jāložņā katrā atsevišķi. Ātri viss strādā un var zināt vai ir tā iespēja paņemt kredītu vai nav. Esmu ļoti pateicīga par sniegto atbalstu. Uzteicams arī Altero konsultanta darbs - viņš tur roku uz pulsa. Vai tiešām parāds nav brālis?. Ļoti ērts veids, kā ar vienu pieteikumu vienkopus saņemt vairākus piedāvājumus. Piekrītu, ka Kompānijas saņem un sniedz informāciju par manām saistībām licencētu parādu piedziņas uzņēmumu: "Creditreform Latvija SIA", reģ. * Autentificējoties caur savu internetbanku, ar e-parakstu vai e-ID autentifikācijas sertifikātu, Jūs varat iegūt VSAA izziņu elektroniskā formā ŠEIT. Vai arī Jūs varat izdrukāt piekrišanu personas datu apstrādei, veikt atzīmes, parakstīt un pievienot pieteikumam. Ātri un bez aizķeršanās tika izskatīts pieteikums. Ar šo apstiprinu, ka esmu izlasījis Bigbank AS Latvijas filiāles Klientu datu apstrādes principus un tie man ir saprotami.

Auto kredīts | Auto līzings |

. Loti ērti atrast nepieciešamo informāciju un skaidri pārskatāms profila info un lēmuma gaita. Apliecinu, ka esmu saņēmis pieteikumā norādīto personu piekrišanu viņu personas datu apstrādei un saglabāšanai, tajā skaitā elektroniski. Viegli viss izpildams un labi paskaidrots. Lai Jūs varētu saņemt noderīgu informāciju par SIA Nord Auto Līzings, Reģ. Bigbank AS Latvijas filiāles Klientu datu apstrādes principi ir pieejami bankas mājaslapā: https://www.bigbank.lv/klientu-datu-apstrades-principi/ un Bigbank AS Latvijas filiāles klientu apkalpošanas centros. Best Credit pieredze un apspriešana. Viss ļoti patika, atbrīvoja mani no liekām darbībām un atrada tiešām labu piedāvājumu, lai nedaudz sakārtotu savas finanses. Viss notika operatīvi un saprotami. Apliecinu, ka visa šajā pieteikumā sniegtā informācija ir patiesa un pilnīga. Neiebilstu, ka manis sniegtā informācija tiek pārbaudīta caur trešajām personām, kā arī var tikt pieprasītas ziņas no Latvijas bankas Kredītu reģistra, informācija var tikt saglabāta, tajā skaitā elektroniski.. Piekrītu saņemt Bigbank AS Latvijas filiāles, Bigbank AS grupā ietilpstošo juridisko personu un Bigbank AS Latvijas filiāles sadarbības partneru piedāvājumus, izmantojot manis Bigbank AS Latvijas filiālei norādīto kontaktinformāciju. Ferratum.lv – Kredīts līdz 400 € 15 minūtēs. vai citas SIA Nord Auto Līzings pilnvarotās personas.

SIA Hedge Capital Company - Nordcard

. Ērts veids kā iegūt vajadzīgo informāciju, kā arī ļoti laipna attieksme. Fantastiski! Paldies Jums! Ātri un bez maksas var noskaidrot savas kredītiespējas vairākās kredītiestādēs vienreiz ievadot datus. Pieprasītās info nesniegšana tiek vērtēta kā attiecīgo ziņu neesamība. Par nepatiesu ziņu sniegšanu personai draud kriminālatbildība. Piekrītu pieteikumā norādīto personas datu apstrādei normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā un apmērā, kā arī tam, ka SIA Nord Auto Līzings, reģ.

Pieteikums kredīta saņemšanai, naudas kredīts pret ķīlu.

. Papildu informācija par datu apstrādi ir atrodama Kompāniju mājas lapās sadaļā Privātuma politika.

Ietaupīju laiku informācijas saņemšanai no vairākām bankām. Parakstot šo pieteikumu, izsaku savu piekrišanu visu pieteikumā norādīto personu datu apstrādei

Comentarios