Aktīvā atpūta

Baznīca tika iesvētīta Dievmātes Aizbildnes godam. Piedrujas katoļu baznīcā ir iluzorais altāris. To cēlis Lietuvas valsts kanclers kņazs Leons Sapieha. Ar Pieminekļu valdes ierosmi Bornē tūlīt sākās jaunas baznīcas projektēšana un celtniecība. Kā ietaupīt uz komunālajiem maksājumiem?. Rušonas muižas teritorijā ir skaists ainavu parks. Aktīvā atpūta. Kungu māja ir vienstāva mūra ēka ar divu stāvu centrālo daļu. Viena- Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, otra- Krāslavas rajona Kaplavas pagastā. sākumā vadīja karalis Visvaldis. Tā mūrēta no sarkaniem ķieģeļiem, pamati - no tēstiem akmeņiem. Varnaviči, Kaplavas pagasts, Krāslavas nov.Tel.

Latvijas tūrisma karte, latvija, viesnīcas, viesu nami.

. Iepriekš pieteikties! Piedrujas pagasts, Piedruja, Krāslavas nov.Tel. Tā ir viena no skaistākajām un arhitektoniski visinteresantākajām baznīcām Krāslavas novadā. Arhitektūras stils: neorenesanse. Kā mēs izmantojam sīkdatnes?. MoneyMetro – Patēriņa Kredīts līdz 3000€ 30 minūtēs Uzzini vairāk. Iepriekš pieteikties! Daugavpils cietokšņa dārzs, DaugavpilsTel..

: Atpūtas vietu meklētājs, meklēšana kartē.

. Rušonas muižas celta neorenesanses arhitektūras stilā. Divslīpu, centrālajā daļā četrslīpu jumts. gada vasarā notika rekonstrukcija.

Atpūtas bāze RADI pie Cieceres ezera

. Tā ir vienstāva mūra ēka ar divu stāvu centrālo daļu.

Aktīvā atpūta Gaujas Nacionālajā parkā

. gadā celtā Rušonas katoļu baznīca.

P/A "Mālpils sociālais dienests" Atbalsts vistrūcīgākajām personām Nodarbinātību veicinošie pasākumi Veselības veicināšanas pasākumi Valsts atbalsts ģimenēm ar bērniem. Aktīvā atpūta

Comentarios