Apslēptās Augstskolu maksas

Daugavpils Universitāte : Zinātnieku nakts 2014

. Ģenētiskā spēle, kas parāda iedzimtības principu, pamatojoties uz pazīmju iedzimtības likumsakarībām. Ekosistēmas kontekstā mēģināsim veidot priekšstatu par šī produkta ieguves vietām, nozīmi. Apzinoties mūsdienu mākslas spēles principus un nenobeigtību, jaunradītie teksti atklās daudzveidīgu, neviennozīmīgu ideju nepārtrauktu plūsmu. Dalībnieki aicināti ņemt līdzi fotokameras un darboties kristālu fotografēšanas darbnīcā – tiks piedāvāts iemūžināt gaismas un dažādu kristālisku vielu – stikla, sāls, ūdens rotaļas. Atbildes būs jāmeklē plakātos, līdz ar to piedalīties varēs gan skolēni, gan pieaugušie. Izbraukuma tematiskā fotostudija, kurā varēs iesaistīties festivāla dalībnieki, iejūtoties modeļa, režisora un fotogrāfa lomās, rezultātā iegūstot bezmaksas portretu elektroniskā veidā. Laika kontekstā apskatīsim gan lietošanas vēsturi, gan ieguves attīstību laikā. Budžeta veidošana un finanses ir katras  ģimenes finansiālās stabilitātes pamatā tomēr lielākā daļa cilvēku ir vainu pārāk slinki vai arī vienkārši nevēlas veidot savu ikmēneša plānu kas beigu beigās var novest pie finansiālas katastrofas vai bankrota.

Konstruēt un izkrāsot dažādu organismu DNS modeļus. Spēles konsekvents izmantojums trenēs spēju uz pasauli un lietām skatīties neviennozīmīgi. Pasākuma mērķis ir informēt un vienlaikus pārbaudīt dalībnieku zināšanas. Būs iespēja apskatīt fototehnikas izstādi.

Dedzina matus, liek laizīt zemi – vardarbība skolās vēršas.

. SAVA.card - Kredītkarte līdz 1500€ kredītlimitam. Darbnīca „Kristālu struktūras modeļu izgatavošana”.Neskatoties uz kristālisko vielu daudzveidību, pastāv tikai noteikts skaits kristālisko režģu tipu. Papildinot tos ar saviem vārdiem, jārada jauns individuālais „vārdu dimants”. Veidojot „pērļu un dimantu krelles”, dalībnieki spodrinās zemapziņā apslēptās domas. Budžeta plāna nozīme.. Iespēja apskatīt kukaiņus, kas ir redzējuši dinozaurus, noskaidrot, kā tie nonāk dzintarā, saglabājas un vai ir iespējas pašam atrast kukaiņus, kas sastinguši laikā. Uzzināt par mūsdienu DNS pētījumu metodēm. Apmeklētāji spēs apskatīt mikroskopā dažāda tipa kristālus. Interesentiem būs iespēja aplūkot izveidoto kristālrežģu veidus, uzzināt informāciju par dažādu kristālu, piemēram, dimanta, grafīta, ledus un citu atomāro struktūru, kā arī iesaistīties kristālu struktūras modeļu izgatavošanā. Apslēptās Augstskolu maksas. Vārds ir nenoslīpēts dimants. Būs pieejama ārstnieciskās vingrošanas paraugnodarbība, kā arī viktorīna, kurā drosmīgākie varēs pārbaudīt savas zināšanas. Cilvēki visbiežāk nokopē gatavu risinājuma variantu, neaizdomājoties par tā jēgu. Kāda būtu pasaule bez kredītiem?. Simboliskajā kontekstā būs iespēja eksperimentēt, pārliecināties, uzzināt. Ferratum kredītlīnijas nosacījumi. Pirms un pēc novērojumiem diskutēsim par vielas fizikālajiem stāvokļiem uz Zemes un kosmosā. Interesenti tiek aicināti iesaistītiesvalodas spēlēs un konkursos, etīdēs par vārdiem, kuros ietverta nozīme ‘kristāls’, par metaforiskumu un lietojumu saziņā. Kopā ar studentiem iepazīsim šo neparasto kristālu laika, ekosistēmas, simboliskajā un subjektīvajā kontekstā. Tās ir tik pierastas, tik pazīstamas, ka pat nevaram iedomāties, ka tas var būt pārsteigumu pilns, neparasts, tāds, kas liek mutei pārsteigumā palikt atvērtai. Mūsdienu dzīves ritma ātrumā ļoti bieži tiek lietotas aizgūtas domas, un secinājumi mēdz balstīties uz kļūdainiem vai nepatiesiem spriedumiem. Visiem interesentiem būs iespēja uzzīmēt „virtuālā bērna” portretu un izzināt cilvēka gēnu ārējo pazīmju izpausmes. Daudzi no šiem Zemes dzīlēs ugunīgā karstumā dzimušiem kristāliem tiek augstu vērtēti kā dārgakmeņi, citiem, savukārt tiek piedēvētas neparastas un pat maģiskas īpašības, vēl citi tiek izmantoti praktiskos nolūkos kā nozīmīgi resursi. Subjektīvajā kontekstā dalīsimies pieredzē par sāli. Nodarbību laikā varēs darboties un līdzdarboties. Kā vispāratzīts skaistuma un pilnības simbols, kas saistās ar dvēseles šķīstību, skaidrību un pastāvību, mirdzošais dārgakmens atklāj vārdos ietērptās domas dziļumu un daudzveidību. Apslēptās Augstskolu maksas

Comentarios