Ātrie kredīti un ziemas riepas

Begonijām ūdeni nedrīkst liet rozetes vidū, jo tad augi, īpaši aukstā laikā, viegli var sākt pūt. – Tos radījuši nepareizi audzēšanas apstākļi – ilgstoši pārmitras lapas, tostarp laistīšana ar aukstu ūdeni, minerālmēslojuma nokļūšana uz lapām vai salnas bojājumi. Audzējot traukos, augiem vajadzīgs ūdens caurlaidīgs rupjas struktūras kūdras substrāts ar viegli skābu reakciju, piemēram, “Lafloras” ražotais KKS-NPP nokarenām puķēm vai KKS-PP. Mūsu dārzā begonijas ir pakļautas visiem vējiem, lietiem un saulei, zem jumta neturam. Drēgnā, mitrā laikā jālaista retāk, citādi saslims ar pelēko puvi – ar to cīnīties ir ļoti grūti. Ja augu saknēm ilgstoši trūkst skābekļa, tās bojājas, nosmok. Mitrā laikā mēslojums no puķu traukiem ātri izskalojas, tādēļ pēc lietavām begonijas ieteicams piebarot caur lapām, lai minerālvielas izmantotu pilnīgāk un ātrāk. Pensijas gadi bez kredītiem. Nedrīkst pārsālīt, jo tad augi cieš. Man nav nekādas pieredzes puķu kopšanā. Barības šķīdumu izsmidzina ar smalku pulverizatoru, kas mēslojumu izpūš miglas veidā. Kas nosaka mūsu prasmi apieties ar kredītiem?.

Laistīšanu ietekmē apkārtējā vide, jo augstāka gaisa temperatūra, jo vairāk ūdens augi patērē. – Tām netraucē ne vēsums, ne karstums, augi bīstas vienīgi sala. Audzēšanai puķu kastēs un iekarināmos traukos Ināra Aire iesaka hibrīdās begonijas ‘Illumination’ un ‘Champagne’ – tās krāšņi zied, labi vairojas un pārziemo pagrabā kastēs ar kūdras substrātu. Vasarā karstā, saulainā laikā begonijas laista katru dienu. Lūdzu, iesakiet, ko darīt!” Sandra S. Daiļdārza īpašniece salaspiliete Ināra Aire, kura ar begoniju audzēšanu nodarbojas vairāk nekā desmit gadu, tās stāda gan iekarināmos podos, gan puķu kastēs, ko izvieto visā dārza teritorijā. Ārā audzējamās begonijas ir čaklas ziedētājas, tām piemērota gan saulaina, gan ēnaina vieta. Ja mitruma par daudz, pūst augu gaļīgie, sulīgie sakneņi, stumbri, lapu kāti. Neder smalki sijāta bagātināta kūdra, kas paredzēta dēstu audzēšanai, jo tā laistot sablīvējas.

Populārākie ātrie kredīti |

. Svarīga ir mēslojuma koncentrācija. – Šos bojājumus nav izraisījuši kaitēkļi vai kāda sli­mība, – ir pārliecināta VAAD Augu aizsardzības departamenta Integrētās augu aizsardzības daļas vecākā referente Inta Jakobija. Labākās bankas. Iesaki šo rakstu citiem!. Audzējot pilnā saulē, jāuzmanās iekaltēt, citādi lapojums izretojas, kļūst neglīts un gaišs. 
 Laista mēreni un regulāri.

Ātrais kredīts slidu un hokeja ekipējuma iegādei – Hokejs.

. – Manuprāt, begonijas ir pašas krāšņākās no vasaras puķēm, – uzskata audzētāja. Labs ir lietus, dīķa vai ezeru ūdens, nav piemērots hloru saturošs, kā arī kaļķains, ledaini auksts no dziļurbuma. Ātrie kredīti un ziemas riepas. Neglītās lapas augiem jānoņem un turpmāk jāizvairās no šiem nelabvēlīgajiem faktoriem

Comentarios