Budžeta veidošanas pamati jaunajām ģimenēm

. Klientam nav nepieciešams pašam rūpēties par datoriem, to uzturēšanu kārtībā, darbības nodrošināšanu, veiktspējas nodrošināšanu pieaugot slodzei utt. Ērtāk un lētāk bija ražot elektrību lielās ražotnēs, HES, AES, TEC, TES un kur tik vēl ne. Zaudēji darbu? Viss nav tik slikti kā šķiet. Bet cilvēkiem patīk riskēt ar visādām nedrošām lietām, tādām kā kredītkartēm, lidmašīnām, automašīnām par spīti tam, ka katru dienu notiek negadījumi.

Budžeta plānošana -

. Nu un, protams, var gadīties, ka kāda unikalitātei arī nāksies palikt aiz mākoņa maliņas. Ir noteikti resursu izmantošanas uzskaites kritēriji, piemēram servera procesora izmantošanas laiks vai saglabāto datu apjoms, pēc kuriem tiek rēķināta samaksa.

Padomes sĆ„ā€ de Council meeting

. Šai gadījumā klientu pēc būtības neinteresē kā izpildītājs to paveic, klientu interesē, lai viņam būtu procesoru jauda, atmiņa un pietiekama veiktspēja. Resursu pievienošana vai samazināšanas elastīgums – resursus var palielināt vai samazināt ātri jebkurā saprātīgā daudzumā un jebkurā laikā, tie nav iepriekš ilgu laiku pirms izmaiņām jārezervē, vai jāpaziņo par to nevajadzīgumu. Maksa tikai par izmantotajiem resursiem. iespējām ražot elektrību pašiem sev. Neatkarība no atrašanās vietas, augsta ātruma interneta piekļuve. Oracle gadījumā, piemēram tas būtu Oracle APEX – aplikāciju izstrādes vide. Tie parasti ir pieejami jebkuram klientam.

Klientu interesē rezultāts. Ir iespēja pievienot papildus resursus, ja lietotāju vai izpildāmo darbību skaits palielinās, vai samazināt pieejamos resursus, ja apstrādes apjoms samazinās. martā Oracle Latvija rīkos speciāli mākoņdatošanai veltītu pasākumu. Jāmaksā ir tikai par patērēto. Mākoņdatošanas galvenās problēmas un riski Vakar Fors-europe rīkoja semināru par mākoņskaitļošanu, no kurienes arī patiesībā radās šī raksta ideja. Taču gadījumos, kad drošība, vēlme kontrolēt situāciju, kvalitatīvas interneta pieejas trūkums vai kādi citi apsvērumi liedz lietot publiskos mākoņus, neviens jau nekavē veidot savu privāto mākoni organizācijas ietvaros. Nav nepieciešama personāla iesaiste instalēšanā, konfigurēšanā, administrēšanā un uzturēšanā. Protams, ka tas nav tik vienkārši, likumdošana vismaz Latvijas, cik man zināms par tādiem mākoņiem neko nezin, līdz ar to valsts sistēmām tas pašlaik vismaz izpaliek. Arī šai gadījuma risks ir pietiekami saprātīgs, lai varētu to pieļaut. Šis ir no vienas puses pats augstākais līmenis, jo klientam jau ir gatava lietojumprogramma. Budžeta veidošanas pamati jaunajām ģimenēm. Parastajam patērētājam nav jārūpējas par tās ražošanu, pārvadi, pietiekamu jaudu utt, ja vien elektrības piegādātājs ir savos uzdevumu augstumos. Tātad mākoņdatošanai ir šādas galvenās īpašības: Pakalpojums pēc pieprasījuma – prasti izsakoties vajag – lietoju pakalpojumu, nevajag – nelietoju, kur pakalpojums piemēram ir servera laiks vai datu aizņemtā vieta. Šai variantā mākonis nodrošina prasti runājot dzelžus un klients var tos izmantot pēc nepieciešamības. No otras puses šai gadījumā klients ir ierobežots tikai ar tām iespējām, ko konkrētā programmatūra dod, piemēram, wordpress ļauj veidot emuārus, bet neļauj veidot noliktavas uzskaites sistēmas. līdzīgām lietām, kas būtu jādara tradicionālajā gadījumā. Izmantojot programmatūras pakalpojumu nav nepieciešams neko izstrādāt un kodēt, programmatūra ir jau gatava darbam. Ķegums, Pļaviņas, Rīgas HES un katrā sētā iespīdēja laime. Mākoņdatošanu bieži mēdz salīdzināt ar elektrības piegādi – katram patērētājam ir savs pieslēgums un skaitītājs. Pat runājot tikai par IT, nemaz neskarot citas nozares. Pēc būtības tās ir virtuālās mašīnas, kuras klients var izmantot. Tas noteikti attiecas uz infrastruktūru un arī augstāk atkarībā no izvēlētā līmeņa. Ērta resursu pievienošana un samazināšana pēc nepieciešamības. Tas ir spēkā visiem līmeņiem. Budžeta veidošanas pamati jaunajām ģimenēm. Izmantojot esošās tehnoloģijas tas ir pilnībā iespējams un iespējams lētāk nekā uzturēt atsevišķas ntās vides ntajām aplikācijām. Piemērs ir tepat līdzās, šī paša emuāra platforma www.wordpress.com ir šāda programmatūra, tāpat ļoti plaši lietotās googles rīki, kaut vai googles e-pasts – www.gmail.com.

Padomi budžeta veidošanai iesācējiem! |

. Iespējams, ka tas nesaskan ar kāda sevišķi unikālajām prasībām. You can leave a response, or trackback from your own site. Arī šai seminārā uzpeldēja galvenās mākoņu šaubas – drošība. Pieejams no visurienes, kur vien ir internets. Un nebūs vērts katram  pašam ar to visu krāmēties.

Studiju programma Visaptverošā kvalitātes vadība

. Visi auļoja centralizācijas virzienā. Tiesa gan jācer, ka šeit uzreiz būs konkurence, jo tādā gadījumā vismaz nebūs viens piegādātājs, kas tarifus jeb maksu par mākoņa izmantošanu nevarēs diezgan patvaļīgi pacelt. Samaksa ir atbilstoši lietotajam, nevis lielas un milzīgas sākotnējās investīcijas aparatūrā, programmatūrā, licencēs. Ātrā kredīta pieteikums. Iespējams, ka prasības var mainīt, ja jau pat mobilo telefonu izstrādātāji spēja vienoties par vienotu lādētāju standartu, tad jādomā, ka par daudz ko citu arī var. Atkal klientu maz interesē tiek nodrošinātas tam nepieciešamās jaudas un tas, lai programmatūra būtu vienmēr strādājoša. Tālāk paskatīsimies īsumā kas tas ir, galvenās problēmas, dažus piemērus un tuvāk gaidāmos pasākumus tepat Latvijā. Tiesa gan Latvija esot un it kā tai nevajadzētu būt lielai problēmai

Comentarios