Darba intervija bez stresa

Ar sliktajām īpašībām varētu veikties daudz grūtāk. Tas ir rādītājs, ka Tu būsi motivēta darīt darbu, kas tev būs uzticēts.Ir vairāk saspringtas un ir mazāk saspringtas profesijas, bet jebkurā darbā gadās brīži, kad jātiek galā ar netipiskām, saspringtām un grūti risināmām situācijām. Atrodi vidusceļu – nosauc vienu vai divas, kas nerada draudus Tev kā darba ņēmējam.

Kā uzvarēt darba intervijā |

. Šis jautājums nekad neietver atbildes par Tavu personisko dzīvi. Protams, ka cilvēkiem ir nepieciešama nauda un tas ir viens no iemesliem, kādēļ mēs dodamies ik dienu uz darbu. Savukārt, ja esi vairāk vienpate, atrodi vairākas īpašības, kas Tev šķiet noderīgas, darbojoties komandā.

- 10 biežāk uzdotie jautājumi darba intervijās

. Attīsti kādu no scenārijiem, kas Tev šķiet atbilstošs priekš Tevis un amata, kuram esi pieteikusies. Darba intervija bez stresa. Pat tad, ja Tavas iepriekšējās darba attiecības nebeidzās veiksmīgi, atrodi ko pozitīvu vai mini neitrālus iemeslus. Aizdevuma pieteikums SAVA.card. Uzdodot šo jautājumu, darba devējs meklē kādu iedvesmojošu atbildi. Viņam interesē Tava stresa noturība un vai spēsi saglabāt profesionalitāti. Tāpat arī nevajag izvairīties, ka slikto īpašību Tev nav. Vai tiešām parāds nav brālis?. Darba devējam ir jābūt drošam, ka dalība viņa uzņēmumā ir loģisks Tavs nākamais solis ceļā pa  karjeras kāpnēm.

Skaidrs, ka nevajag minēt tādas īpašības, kuru dēļ Tevi pilnīgi noteikti nepieņems darbā.

Visbiežāk uzdotie darba devēja jautājumi | CV-Online.

. Piemēram, ja esi pieteicies strādāt bankā, nemini, ka Tavs sapņu darbs ir kļūt par žurnāla redaktori. Darba devējs negaida atbildi, ka saglabāsi mieru un ar visu tiksi galā. Ja iepriekšējā darba atstāšana nebija Tava izvēle, Tev nevienam nav jāpaskaidro un jātaisnojas, kādēļ tas tā notika.Lai gan mēs bieži neprotam sevi paslavēt, šis ir brīdis, kad ir jāatrod vairākas īpašības, ko citi un arī Tu pati sevī novērtē. Atbildei būtu jābūt līdzsvarotai starp to, kādēļ Tev šis darbs ir nepieciešams un kā Tu uzņēmumam vari būt noderīga.

Comentarios