EstateGuru pieredze un apspriešana

Produkts ir pilnībā tīrs, un nav jāuztraucas par kaut ko slēptu. Savukārt, nekustamā īpašuma kolektīvā finansēšana paver ceļu uz tirgu plašam interesentu lokam, un viņu vidū ir ne tikai lieli finanšu spēlētāji. Jau tuvākajā laikā mēs piedāvāsim virkni jaunu un interesantu investīciju projektu, kas varētu ieinteresēt vēl plašāku investoru loku,” norādīja Puntuss.

‘Bulkestate.com’ ir viens no piemēriem, kas pierāda, ka tehnoloģijas spēj pozitīvi ietekmēt tirgu. Ondo – Ātrais Kredīts līdz 425€ 10 minūtēs Uzzini vairāk. Portāla īpašniece ir firma ar Latvijas kapitālu – ‘LP Private Property’. EstateGuru pieredze un apspriešana. Vairums interneta platformu darbojas ar patēriņa kredītiem un neinteresējas par nekustamā īpašuma tirgus attīstīšanu.

Latvijā izveidota pirmā pūļa finansējuma platforma.

.

EstateGuru pieredze un apspriešana -

. “‘Bulkestate.com’ projekts pozitīvi ietekmēs Latvijas nekustamā īpašuma tirgu, jo tas ļaus palielināt tirgus likviditāti. Detalizēta informācijaEstate Guru ir kredītu izsniegšanas uzņēmums, kas klientiem aizdevumu izsniedz apmaiņā pret nekustamā īpašuma ķīlu, tādējādi sniedzot iespēju aizņemties summas līdz pat vairāku miljonu EUR apmērā. ‘Bulkestate.com’ ir platforma, kas apvieno nekustamā īpašuma īpašniekus un potenciālos investorus, kuri ir gatavi finansēt konkrētu projektu un gūt peļņu, kas pārsniedz banku piedāvātos noguldījumu procentus, informēja Puntuss. Turklāt jāņem vērā, ka projekts atrodas sākuma stadijā, ir ieplānota nopietna attīstība, tostarp dzīvokļu īres segmentā,” uzskata ‘Ober-Haus Real Estate Latvia’ investīciju daļas pārstāvis Žanis Launags. Kā rāda statistika, investorus šis objekts ieinteresēja jau kopš pirmās interneta platformas darba dienas. “Saskatām lielas perspektīvas saistībā ar pūļa finansējuma platformas ‘Bulkestate.com’ lomu Latvijas nekustamā īpašuma tirgus attīstībā. Uzņēmums EstateGuru OÜ patiešām sniedz šos aizdevumus. It īpaši tas attiecas uz dzīvojamā nekustamā īpašuma segmentu. Estate Guru piedāvā pakalpojumus gan potenciālajiem nekustamo īpašumu projektu investoriem, gan arī aizņēmējiem, kuri vēlas piesaistīt investorus savam projektam un saņemt tā pabeigšanai nepieciešamo naudas summu. EstateGuru pieredze un apspriešana. “Šobrīd Latvijā nav alternatīvu pūļa finansējuma pakalpojumiem

Comentarios