Faktorings

Pieteikumam nepieciešamie dokumenti: Ar pircējiem noslēgtie līgumi vai pasūtījumu dokumenti; Finanšu pārskati – pēdējais gada pārskats un operatīvie finanšu dati par pēdējo ceturksni; Atsevišķos gadījumos palūgsim papildus dokumentus. Izmantojot faktoringu jūsu uzņēmums var koncentrēties uz darbībām, kas saistītas ar ieņēmumu palielināšanu un samazināt laika patēriņu administratīviem procesiem.

Faktorings uzņēmumiem | Aizdevumi uzņēmumiem | …

. Mūsu prioritāte ir darbības un lēmumu pieņemšanas ātrums, tādēļ pieteikšanās, piedāvājuma sagatavošana, lēmuma pieņemšana un līguma noslēgšana neaizņems daudz laika. LatCredit – atlaides komisijas maksai līdz 100%. Bankas izsniedz šādus kredīta veidus bez jebkādas ķīlas un vienīgais nodrošinājums būs tieši šī debitora, jeb rēķina apmaksātāja nākotnē atmaksājamā nauda. Neatkarīgi no tā, vai lēmums par finansējuma piešķiršanu ir pozitīvs vai negatīvs, ar izvērtēšanu saistītos izdevumus sedzam mēs paši.

Vai faktorings atkal ir modē? |

.

Faktorings, tā būtība, veidi un piemērošana, izmantojot SEB Līzinga.

. Atbrīvo  naudu, kas iesaldēta pārdošanas rēķinos. Rēķinu pirkšana nav paredzēta kavētiem rēķiniem. Apmaksā savus rēķinus vēlāk saņem naudu ātrāk Vienkārša un moderna faktoringa alternatīva, kas ļauj saņemt naudu par uzņēmuma izrakstīto rēķinu ātrāk vai apmaksāt savus rēķinus vēlāk. Attiecīgi mēs iegādājamies tikai rēķinus no labiem un stabiliem maksātājiem. Faktorings. Tāpat mūsu komisiju maksas ir ļoti caurspīdīgas un vienkāršas, saskaņā ar Cenrādi. Rēķinu pārdošana ir vienkāršs analogs faktoringam un kredītlīnijai, kur bizness var vienmēr pasmelties situācijās, kad pietrūkst apgrozāmie līdzekļi. Tāpat, saņemot rēķinu, kura apmaksu uzņēmums vēlētos atlikt, Capitalia tiek nosūtīta šī rēķina informācija un Capitalia veic apmaksu uzņēmuma vietā. Šī pakalpojuma saņemšanai tipiski nav nepieciešama papildus ķīla. . Kas nav mazsvarīgi, rēķinu pārdošana var būt anonīma – respektīvi jūsu klients nav jāinformē par šāda darījuma noslēgšanu. Klienti šo finansējumu izmanto, lai atbrīvotu apgrozāmos līdzekļus un kāpinātu biznesa apgrozījumu. Turklāt, jūs būsiet spējīgs piedāvāt elastīgākus maksājumu noteikumus, kas palīdzēs piesaistīt jaunus klientus Latvijā un ārpus tās, tajā pašā laikā kontrolējot kredītriskus. Faktorings nodrošina straujāku naudas plūsmu un labāku likviditāti, kas veicina pārdošanas apjoma palielināšanu un produktivitātes paaugstināšanu. Abos gadījumos tiek nodrošināta pilnīga anonimitāte, kā rezultātā ne piegādātājs ne klients netiks informēts par šāda pakalpojuma izmantošanu. Izmanto visas savas biznesa iespējas Pieteikties finansējumam Par produktu Rēķina pārdošana ļauj uzņēmumiem pārdot izrakstīto pēcapmaksas rēķinu.

Atlikušo summu saņemsi tiklīdz pircējs norēķināsies ar Svea Finance. Lūdzu adresējiet savas atsauksmes un komentārus uz e-pasta adresi atsauksmes@capitalia.lv vai zvaniet uz kontaktos norādīto informāciju. Faktorings ir pakalpojums, kas apvieno: ar pircējiem saistīto kredītrisku novērtēšanu; pārdošanas rēķinu administrēšanu; finansēšanu; pircēja maksājumu disciplīnas uzraudzību un korekciju; atgādinājumus par kavētajiem rēķiniem; kavēto maksājumu iekasēšanu. Rezultātā jūs saņemsiet naudu par pārdoto preci vai pakalpojumu uzreiz, negaidot garus apmaksas termiņus no klientiem

Comentarios