Iesniedz pieteikumu jau tagad

Turklāt, finansējums ietver arī darbu uzsākšanu pie dzelzceļa uzbēruma, pārbrauktuvju un civilo būvju celtniecības visās trīs Baltijas valstīs. Papildus, ar piešķirto naudu tiek atbalstīti projekta īstenošanas pasākumi, uzraudzība, kā arī komunikācijas aktivitātes. Latvijas Kredītu Centrs pieredze un apspriešana. Finansējums ir paredzēts novērtējumu un pētījumu veikšanai, tehniskā projekta izstrādei, būvniecības darbiem, īpašnieka uzraudzībai, projekta īstenošanas atbalsta pasākumiem, kā arī publicitātes pasākumiem. “RB Rail AS” vienlīdzīgi akcionāri ir SIA “Eiropas dzelzceļa līnijas” no Latvijas, UAB “Rail Baltica statyba” no Lietuvas un OU “Rail Baltic Estonia” no Igaunijas.

Salacgrīvas Vidusskola

. Kredīts jaunajam gadam. Aktivitātes, ko sedz piešķirtais līdzfinansējums, iekļauj tehniskā projekta sagatavošanu, novērtējumus un pētījumus, piemēram, par ietekmi uz vidi un arheoloģiskos pētījumus visās trīs valstīs, kā arī aktivitātes, kas saistītas ar zemju atsavināšanu. “AS RB Rail” ir “Rail Baltic/Rail Baltica” projekta koordinators.

. Sporta veidi Sestdiena septembris Kārtējās biedru kopsapulces protokols Nr.   Jūsu ērtībai, sākot ar š.g.

E-pakalpojumi

. Kredits7 – ātrie kredīti internetā bez ķīlas un izziņām. Piešķirtais līdzfinansējums paredzēts, lai segtu izmaksas par Rail Baltica sagatavošanās darbiem, kas saistīti ar dzelzceļa celtniecības uzsākšanu, kā arī lai tiktu uzsākti pirmās fāzes celtniecības darbi, gatavojoties galvenajai celtniecības fāzei. LUMINOR - Informācija Jūrniekiem Novērtējot mūsu sadarbību, arī turpmāk piedāvājam individuālu pieeju jūrnieku finanšu vajadzību nodrošināšanai.

Iesniedz pieteikumu jau tagad. Projekts paredz izbūvēt ātrvilciena dzelzceļa infrastruktūru no Tallinas līdz Lietuvas-Polijas robežai. Iesniedz pieteikumu jau tagad.

Rīgas Namu Apsaimniekotājs

. Februāra akcijas izloze - Jaunumi

Comentarios