Jauns auto līzinga pakalpojums

Finanšu līzings Finanšu līzingā automašīna tiek iegādāta, maksājot katru mēnesi noteiktu summu un līzinga termiņa beigās iegūstot to savā īpašumā. Līzinga beigās automašīna ir līzinga devēja īpašums. Pēc nomaksas beigām varat lietot auto neierobežotu laiku – līdz tas fiziski vai emocionāli ir nokalpojis savu mūžu. Īpaši svarīgi ir objektīvi un precīzi noteikt paredzamo nobraukumu. Tāpat jums ir tiesības automašīnu pārdot arī trešajai pusei par paša noteiktu cenu. Jūs maksājat ikmēneša maksājumus par auto izmantošanu noteiktu laiku, bet līguma beigās to atgriežat līzinga devējam. Līzinga beigās automašīna pāriet jūsu īpašumā.

Jaunais Toyota C-HR. Toyota, kāda līdz šim nav redzēta.

. Izvēloties operatīvo līzingu, ir būtiski rūpīgi izvērtēt automašīnas nepieciešamību un lietošanas biežumu.

Šo līzinga veidu parasti izvēlas tie, kam svarīgi vienmēr braukt ar jaunu auto un daudz neraizēties par tā nolietojumu, turklāt par zemāku ikmēneša maksājumu nekā tas ir finanšu līzingā. Jo lielāks nobraukums un nolietojums, jo lielāks ikmēneša maksājums. Jauns auto līzinga pakalpojums. Kredītkartes – mūsdienīgs aizņemšanās veids. Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt. Operatīvais līzings Operatīvais līzings faktiski ir automašīnas noma. Šāda veida apmaksu visbiežāk izvēlas uzņēmumi, lai darbiniekam nebūtu jārisina problēmas, kas saistītas ar auto uzturēšanu un apkopi. Varat izmantot gan jaunas, gan lietotas automašīnas iegādei. Vai pārlieku taupīgums var būt kaitīgs?. Par mums Cenrādis Informācija par AS mogo sniegtajiem pakalpojumiem: AS mogo piedāvā līzinga, atgriezeniskā līzinga un patēriņa kredīta pakalpojumus. Var izvēlēties dažādus servisa līmeņus, piemēram, ekonomisko, biznesa vai VIP servisa līmeni. Tieši tas noteiks atlikušo auto vērtību pēc nomas perioda, kā arī ikmēneša maksājumu par to. Operatīvo līzingu parasti izmanto jaunas automašīnas iegādei.

PROVENTO > Kā izvēlēties savu auto.

. Savukārt, ja konkrētais auto ir iepaticies, varat to iegūt savā īpašumā, samaksājot atlikušo vērtību. Tas ir ētri, jo katru mēnesi ļauj plānot auto izmantošanas izmaksas un neraizēties par neplānotiem izdevumiem. Saņemto naudu varēsiet izmantot pirmajai iemaksai, slēdzot jaunu finanšu līzinga līgumu, lai iepriecinātu sevi ar vēl jaunāku un vēl vairāk jūsu gaumei, kā arī komforta prasībām atbilstošu auto.

mogo | Auto līzings

. Pilna servisa līzings Pilna servisa līzinga notiekumi ir līdzīgi operatīvā auto līzinga principam, tikai ikmēneša maksājumā ir iekļauti arī servisa, riepu maiņas, apdrošināšanas un citi ar automašīnas lietošanu saistīti izdevumi, izņemot degvielas izmaksas. Līzings dod iespēju sēsties pie stūres uzreiz, bet maksājumus veikt pakāpeniski. No plānotā nobraukuma atkarīga auto atlikusī vērtība un mēneša maksājums. LadyLoan pārskats. Tādējādi jūsu rīcībā atkal būs jauns automobilis tikko no salona. Kas ir kredītu apvienošana jeb pārkreditācija?. Izmantojot finanšu līzingu, jārēķinās ar pirmo iemaksu. Jauna spēkrata iegāde jau sen vairs nenozīmē, ka jākrāj nauda daudzu gadu garumā.

mogo | Patēriņa kredīts | auto līzings | aizdevums pret auto

. Atliek tikai izvēlēties sev piemērotāko nomaksas veidu. Viena auto nomas perioda beigās varat noslēgt nākamo operatīvā līzinga līgumu par citas mašīnas nomu. Jo lielāka pirmā iemaksa, jo mazāki būs ikmēneša maksājumi. Turklāt pilna servisa līzings ļauj precīzi plānot auto atvēlētos izdevumus – visas izmaksas ir iekļautas regulārajā maksājumā un vienmērīgi sadalītas pa mēnešiem. Tikpat labi sev piederošo automašīnu varat pārdot un tās vietā iegādāties citu. Tas izdarāms, norēķinoties uzreiz vai izmantojot finanšu līzingu

Comentarios