Kā bez maksas izbaudīt vasaru?

„Es esmu laimīgs cilvēks, jo nodarbojos ar man mīļāko un interesantāko darbu!” teic Ināra. „Patlaban mācos par farmaceita asistentu, esmu otrajā kursā. „Farmaceita profesija ir grūta, bet lieliska. Viņasprāt, labam farmaceitam jābūt atvērtam, zinošam, atbildīgam, spējīgam pielāgoties. Tomēr kopā pavadām garas stundas. Ja tā nav, neveidojas veiksmīga komanda,” domās dalās Zanda.. smskredit.lv – Ātrais kredīts internetā. Tiek piedāvāti arī asinsspiediena un cukura līmeņa mērījumi. Priecē, ja cilvēks, kam gadījusies kāda jauna, neierasta situācija, vēršas pie mums, farmaceitiem, pēc palīdzības. Tie BENU Aptiekā ir plašā izvēlē, un piedāvājumā ir aizsarglīdzekļi dažādiem ādas tipiem. Dace apstiprina, ka viss cerētais ir arī apstiprinājies.Viņa atzīst, ka farmaceita ikdiena ir piesātināta ar brīžiem, kas sniedz gandarījumu. Daudzi no maniem sākotnējiem kolēģiem aizvien ir BENU darbinieki. Tieši tādēļ Anželika aicina visus rūpēties par savu veselību, novēlot: “Lūdzu, neielaidiet slimības un laikus vērsieties pie ārsta vai farmaceita. Bērnu imunitātei līdzēs arī Rūķīšu tēja bērniem. Turklāt ne vienmēr tas notiek, pārdodot zāles. Farmaceita profesija dod iespēju nemitīgi apgūt jaunas zināšanas un profesionāli attīstīties, un tas mani šajā profesijā aizrauj,”stāsta topošā farmaceite.Jekaterina uzskata, ka farmaceita galvenais uzdevums ir palīdzēt cilvēkiem. Tāpēc novēlu sajust patieso siltumu gan sevī, gan citos!” - tā novēl „BENU Aptieka” farmaceita asistente Zanda Ozoliņa. „Atrodamies tieši blakus poliklīnikai, līdz ar to esam pirmais pieturas punkts pacientiem, kuri bijuši pie ārsta. Viņa atzīst, ka ikdienā neiztikt arī bez jautriem brīžiem. Runājot par motivāciju, Santa pastāsta, ka “galvenais dzinulis darbam gan man, gan maniem kolēģiem aptiekā ir tieši saņemtā atzinība no klientiem.

Praktisks seminārs: No A-Z par slēpju sagatavošanu un kopšanu

. Viņa atklāj, ka ikdienas darbā vislielāko gandarījumu sniedz tieši iespēja palīdzēt ar savām zināšanām. Lasītājiem farmaceits novēl rūpēties par savu veselību. Kā nepārmaksāt, iegādājoties mājokli?. Aptieku veido draudzīgs trīs cilvēku kolektīvs. Ja veselība šajā laikā neatgriežas, jāvēršas pie ārsta,” iesaka farmaceits Jurģis Siliņš. Farmaceite atklāj, ka imunitātes spēcināšanai katru gadu kursa veidā dzer kādu profilaktisku Veselība – cilvēka laimes pamats! līdzekli augšējiem elpceļiem, lieto arī vitamīnus un gripas profilaktiskos līdzekļus. Jābūt ieturētam, neuzbāzīgam, jāprot uzklausīt, paskaidrot. „Zāļu lietošanas gadījumā jāatceras tās lietot pietiekamās devās, saskaņā ar speciālista norādījumu. Vairāk slimo bērni, jo skolās vīrusi izplatās īpaši ātri,” stāsta Gundega. Dzīve šajā laikā viņai ir ritējusi dažādos virzienos, tostarp kādu laiku bijusi arī ārpus Latvijas, taču viņa vienmēr atgriezusies tieši BENU Aptiekā, jo, kā atzīst viņa pati, gan uzņēmums, gan kolēģi, ar kuriem kopā var palīdzēt cilvēkiem, viņai ļoti patīk. Tāpat par iemīļotu nodarbi vakaros Zandai kļuvusi braukšana ar auto pa naksnīgajām pilsētas ielām. „Uzskatu, ka aptiekā labs kolektīvs ir ļoti būtisks. Būtiski ar uzmanību un izpratni izturēties pret problēmām, ar kurām cilvēks vērsies aptiekā. Kā atklāj topošā farmaceita asistente, strādājot aptiekā, viņa nonākusi pie atziņas, ka viens smaids un labs vārds spēj darīt dienu daudz krāsaināku. Savā brīvajā laikā Tamāra darbojas arī amatieru teātrī. Man gribas nākt uz darbu un gribas strādāt, dalīties ar savām zināšanām, gribas palīdzēt cilvēkiem!”Kristīne uzskata, ka liela nozīme farmaceita profesijā ir komunikācijas prasmēm un psihologa talantam. „Nereti ir situācijas, kad klients aptiekā ierodas ar vienu jautājumu, bet izejot ir ieguvis atbildes arī uz vairākiem citiem. Turklāt šajā laikā pavisam viegli vitamīnus uzņemt ar svaigiem augļiem un dārzeņiem.

Tomēr tikpat svarīga viņai ir arī psiholoģiska atslodze. Farmaceite atgādina, ka, sākoties rudenim, īpaši svarīgi ir parūpēties par veselību. Farmaceitam ir jābūt savas jomas ekspertam, kurš nekad nebeidz sevi pilnveidot. Sākumā strādājusi kā farmaceita palīdze, līdz pabeigusi studijas, ieguvusi specialitāti un sākusi strādāt jau kā farmaceite. Svarīgi, lai kolēģi viens otru atbalstītu un palīdzētu optimizēt darbu, kā arī, protams, strādātu vienas idejas labā. Arī mūsu pircēji un viņu vajadzības ir labi pazīstamas,” stāsta Tamāra. gadā viņa izvēlējās strādāt šajā aptieku tīklā un arī šodien joprojām aizrautīgi veic savus darba pienākumus, tikai jau ar daudz lielāku darba un dzīves pieredzi. Kristīne atceras: “Mani ieinteresēja šī joma, jo tas bija interesanti – tu strādā ar cilvēkiem, strādā medicīnā. Apņēmos, ka savu nākotni veltīšu medicīnai, lai vienmēr varētu palīdzēt saviem tuviniekiem, ja viņus skartu slimība. Mēs ar prieku palīdzēsim!” Anželika patiesi strādā ar prieku un aizrautību. Es redzu, kā sieviete no skaistas kļūst vēl skaistāka,” uzsver K. Vēsākā laikā ieteicams dzert sildošas zāļu tējas – tās palīdzēs gan stiprināt imunitāti, gan mazināt pirmās saaukstēšanās pazīmes. Ar kvadraciklu tu esi viens pats ar sevi, vari izbraukt mežu, netraucējot pārējiem, un jūties tuvs pie dabas, vienatnē ar sevi. „Veselība ir cilvēka laimes pamats, bet tās īsto vērtību saprotam tad, kad tā zūd. Farmaceite atzīst, ka pašai gan, gadiem strādājot aptiekā, izveidojusies imunitāte, kas pasargā no sezonālajām saslimšanām, taču citiem viņa iesaka rūpēties par savu organismu. „Strādāt farmācijas nozarē gribēju jau kopš bērnības. Farmaceits ir “universālais kareivis” – pirmās palīdzības sniedzējs, draugs, psihologs vai ārsts, kas nu kuram aptiekas apmeklētājam konkrētajā brīdī ir nepieciešams. Iegriežas pat cilvēki ar nopietnām traumām, kuri visu nepieciešamo palīdzību vēlas saņemt aptiekā. Tāpat jābūt laipnam, iecietīgam un, protams, profesionālam un zinošam.

Restorāni Latvijā - ekoline lv

. Viena daļa lieto daudz zāļu, kamēr citi neparko nevēlas to darīt un nepiekrīt ārstēšanas kursam. Tomēr šķiet, ka gadu gaitā, ikdienā strādājot ar slimiem cilvēkiem, imunitāte ir nostiprinājusies un vairs neslimoju,” atzīst Gudnega Luka-Indāne. Kā bez maksas izbaudīt vasaru. Un, jāatzīst, ar katru dienu man šī profesija iepatīkas vairāk un vairāk!” domās dalās farmaceite Marija Andrejeva. Viņa strādāja dzemdību namā, tāpēc galvenokārt bija tērpta slimnīcas baltajā halātā. Mums ir arī pastāvīgie klienti, kuri itin bieži ierodas aptiekā pateikties, ka palīdzējām izveseļoties. Cilvēks upurē veselību, lai pelnītu naudu, bet pēc tam jāupurē nauda, lai atgūtu veselību! Tāpēc es vēlētu cilvēkiem dzīvot gudri un līdzjūtīgi, kā arī ar mērenību – saudzējot sevi. Jābūt atvērtam, lai cilvēki jūtas droši un nekautrējas uzdot visus sev interesējošos jautājumus. "Reizēm klienti nāk pie mums vienkārši parunāt, ne tikai nopirkt konkrētu medikamentu, bet tieši pēc padoma. Uzskatu, ka darbs ir jāmīl un uz to jāiet kā uz svētkiem. Lai gan aptiekā uz vietas zāles netiek gatavotas, tiek pieņemtas receptes, un izgatavotās zāles var saņemt pēc divām darba dienām. Jebkuram interesentam BENU Aptiekā ir iespēja bez maksas izmērīt asinsspiedienu, kā arī noteikt cukura un holesterīna līmeni, lai novērtētu savu veselības stāvokli. Katram cilvēkam ir savs raksturs, bieži manāma neuzticība. SIA UniCredit Leasing. Tomēr uzskatu, ka slimība lielā mērā rodas galvā. Brīvdienās iegriežoties arī daudz cilvēku no reģioniem. Šādas izvēles priekšā bija arī mūsu Inčukalna aptiekas farmaceita asistente Tamāra Mūrniece. Kļūšanu par farmaceiti Ināra uzskata par vienu no savas dzīves priecīgākajiem notikumiem. Tamāra atzīst, ka tas prasījis arī darba stila pielāgošanu – ja iepriekš klientu apkalpošana notika tikai pie kases, tagad pircējiem jāpalīdz arī zālē. „Pēdējā laikā iepriecina vecāki cilvēki, kuri aizvien cenšas samazināt recepšu medikamentu lietošanu, tos daļēji aizstājot ar uztura bagātinātājiem. Kolektīvu veido seši darbinieki: farmaceiti, farmaceita asistenti un farmaceita palīdze Sabīne.

12.septembrī atzīmēs dzelzceļam Latvijā 155 gadadienu

. Pēc pieciem gadiem pediatrijā Tamāra tomēr izvēlējās darbu aptiekā. Esmu laimīga, ja izdodas palīdzēt,” stāsta Ināra. SIA Grupeer - Grupeer. Ļoti pārdzīvoju, kad viņa saslima un nekā nespēju viņai palīdzēt. Anastasija uzskata, ka labam farmaceitam ir jābūt lieliskam padomdevējam un savas jomas pārzinātājam, lai spētu sniegt konsultāciju par efektīvākajiem un jaunākajiem medikamentiem nozarē gan pacientam, gan arī ārstam. Kopumā arī attieksme pret veselību kļuvusi vieglprātīgāka. Patlaban viņa ar kolektīvu uzved jaunu lugu – franču komēdiju „Pidžama sešiem”.Sagaidot pavasari, Tamāra mudina doties svaigā gaisā un priecāties par pirmajiem pavasara vēstnešiem, piemēram, sniegpulkstenītēm un vizbulītēm. Ņemot vērā to, ka farmaceitiem diendienā nākas sastapties ar slimību un vīrusu skartiem cilvēkiem, strādājot aptiekā, būtiski rūpēties arī par savas imunitātes spēcināšanu. Tā kā aptiekā ir ļoti plašs kosmētikas klāsts, kopš decembra vairākas dienas nedēļā pie mums ir arī pastāvīga kosmētikas konsultante, kas klientiem palīdz ar padomu par ādas un matu kopšanas līdzekļiem,” stāsta G. Viņas mīļākais mācību priekšmets bija ķīmija, kurai ar prieku tika ziedotas pat nedēļas nogales. Ļoti reti kāds interesējas par imunitāti spēcinošiem preparātiem, kaut gan šis ir laiks, kad mums īpaši vajadzētu piedomāt par aizsargspēju stiprināšanu. „Kursa veidā lietoti vitamīni un minerālvielas šajā laikā būs ļoti noderīgi ikvienam, bet jo īpaši tiem, kuriem ir tendence bieži slimot,” skaidro farmaceits. Sākotnēji bijusi vēlme kļūt par ārsti, tomēr dzīve ievirzījusi tieši farmaceita profesijā. Gluži kā filmu varonim Indiana Džonsam. „Kūkas cepu katros svētkos, tās arī dāvinu svētkos, īpaši piedomājot par jubilāru. Ināra atzīst, ka arī gadījumos, kad saslimst pati, viņa cenšas reaģēt jau uz pirmajiem slimības simptomiem, lai kaites neielaistu. Noteikti vismaz divas trīs reizes dienā jāēd svaigi augļi un dārzeņi. Protams, ikdiena nepaiet arī bez jautriem brīžiem. Farmaceita palīdze ir novērojusi, ka līdz ar siltāka laika iestāšanos, daudz aktīvāk tiek pirkti plāksteri un sauļošanās krēmi. Bez tam viņu ļoti interesēja cilvēka organisma izzināšana no bioloģijas viedokļa. „Gadiem ejot, cilvēki ir kļuvuši informētāki, bet, diemžēl, šī informācija ne vienmēr ir pareiza. Savukārt brīvdienās tā ir atvērta no plkst. „Darbs farmācijā ir ļoti dinamisks, turklāt ik mirkli nāk klāt jauna informācija – gan par produktiem, gan ārstēšanas metodēm, visu laiku ir jāmācās. Savukārt vislielākais gandarījums ir redzēt pircēju izejam no aptiekas apmierinātu un smaidošu.” Kopā ar Aiju BENU Aptiekā strādā vēl seši darbinieki. Tā soli pa solim un abas lietas nu ir kabatā, un esmu par to gandarīta. Protams, neiztikt arī bez kurioziem un notikumiem gluži kā no anekdotēm.

Foam Kingdom meets Warmduscher @ Sauleskalns stage / Latvia / comercial LAT

. „Veselība ir visa pamatā, un tikai ar labu veselību iespējams dzīvot dzīvi pilnvērtīgi!” teic Annija. Farmaceita profesiju Santa izvēlējās, jo jau skolas laikā labi padevās ķīmija un bioloģija

Comentarios