Kā vienkāršāk sastādīt ģimenes budžetu?

Starp citu, man svarīgi ir veidot uzkrājumus, un es katru mēnesi konkrētu naudas summu novirzu uzkrājumu kontā, tā sacīt – nebaltai dienai, turklāt absolūti visi mani izdevumi ir uzskaitīti datorā."Pensionāre Astrīda stāsta, ka viņa ar vīru "tur kopīgu maku". Pēc pāris nedēļām, uzsildot šādu maltīti un papildinot ar svaigiem zaļumiem, tā garšos tiešām lieliski.Nepārblīvē ledusskapiAtverot produktiem pārblīvētu ledusskapi, rodas apjukums. Būtu ieteicams sastādīt sarakstu ar krājumos esošajiem produktiem un to derīguma termiņiem - tas ļaus daudz vienkāršāk kontrolēt ledusskapja saturu un izvairīties no liekas naudas tērēšanas. Šis paņēmiens ļaus ietaupīt laiku. SIA Capital Invest Group. Regulāri izmēģini jaunas metodes, instrumentus un resursus, lai plānotu budžetu. Paies laiks, kamēr tu šo pašas izvēlēto sistēmu ieviesīsi dzīvē. Jāsaka, ka, protams, divatā ir vieglāk plānot ģimenes budžetu, bet nav ne jausmas, kā cilvēki iztiek, ja viss jāmaksā vienam, ņemot vērā mūsu "lielās" pensijas," viņa stāsta. Tam ir vajadzīgs laiks, lai izstrādātos jaunie finanšu paradumi.Pat pēc tam, kad paradumi izstrādāsies, neapstājies pie sasniegtā.

- Iepazīsti viesnīcu industriju!

. Ja zupa ir garda, bet, lai pieveiktu lielo katlu, tā būs jāēd trīs dienas pēc kārtas, labāk daļu zupas sasaldē. Izvairies no šāda notikumu scenārija, atbrīvojot ledusskapi no pustukšajām ievārījuma burciņām, mērču pudelītēm un citiem nepiederīgiem produktiem. Tā varētu būt aplikācija telefonā vai piezīmju grāmatiņa un pildspalva. Mēs nedzīvojam grezni, bet, paldies Dievam, mums visam pietiek. Tev ir iespēja izvēlēties daudz un dažādas piedāvātās programmas, kas ir atrodamas telefonā vai datorā, tikai atrodi sev vispiemērotāko!Liec plānam strādātNedomā, ka viss uzreiz sāks darboties pēc plāna kā pulkstenis.

Ja zini, ka šonedēļ ieplānots gatavot vairākus ēdienus, kuru sastāvā ir rīvēts siers, sarīvē visu lielo siera gabalu un aizvākojamā trauciņā uzglabā to ledusskapī. Tagad, kad tu būsi tikusi skaidrībā ar saviem izdevumiem un sapratīsi, cik tu tērē un kā ir tērēt pārdomāti, jāatrod instruments jeb veids, kā tu vari sekot saviem izdevumiem pēc iespējas pārskatāmāk un ērtāk. "Mēs katrs no savas pensijas saliekam kopā vienā aploksnē naudu, ko drīkstam tērēt, vispirms, protams, nosedzot obligātos maksājumus. Tas ļaus ietaupīt gan laiku, ko citādi nāktos veltīt konkrētā produkta gatavošanai, gan naudu. Ja tu visu darīsi pareizi, tava finansiālā situācija uzlabosies, un tu sapratīsi, ka vari izmēģināt jaunas metodes.

Mājas vecākais: kas viņš ir un ko viņš dara? -

. Katru nedēļu es no konta izņemu naudu, ko drīkstu tērēt nedēļas garumā – pārtikai, apģērbam un citiem izdevumiem. . Arī pāris citroni un svaigi zaļumi podiņā uz palodzes būs noderēs teju katru dienu. Turklāt tālākie plauktos novietotie produkti ir nepārredzami, tādēļ bieži vien tiek aizmirsts par to eksistenci un derīguma termiņu. Izmanto vakariņu pārpalikumusJa no iepriekšējās dienas vakariņām palicis pāris gabals vistas cepeša, rīsi vai sautēti dārzeņi, tu tos nākamajā dienā vari izmantot salātu, zupas, mērces vai sautējuma pagatavošanai. Papildini pieliekamā krājumusRūpējies, lai pieliekamajā nekad netrūktu eļļas, dažādu garšvielu, etiķu, graudaugu, pupiņu, makaronu, konservētu dārzeņu un miltu, jo šiem produktiem ir tendence izsīkt visnepiemērotākajā brīdī. "Lai gan mums abiem ar vīru pensijas pārskaita uz kontu, mēs esam raduši izņemt skaidru naudu jau tajā pašā dienā, kad tā ir ieskaitīta. Kā vienkāršāk sastādīt ģimenes budžetu. Līdzīgi vari rīkoties arī ar sīpoliem, ķiplokiem un citiem dārzeņiem. Sagatavo pamatkomponentusJau nedēļas sākumā vari pagatavot lielāku daudzumu zaļo salātu mērces vai tomātu mērci, ko pēc tam izmantot picas pildījumam, lazanjai vai kotlešu sautēšanai.

Comentarios