Kas ir minimālisma budžets?

Jums ir īpašs talants iekārtot telpu, neatrodoties tajā. Katrā ziņā attiecināms teiciens – cilvēks savā vietā! Var gan redzēt, gan just, ka darbs ir sirds lieta, līdz ar to ar gala rezultāts ir tiešām jauks! Ļoti pievērš uzmanību sīkumiem, iesaka dažnedažādas nianses. Auto kredīts bez darba vietas. Andra bija un ir īstais palīgs manu sapņu realizēšanā, lai savus redzējumus piegādātu pēc iespējas saprotamākā un vizuāli pievilcīgākā veidā. Biju ļoti patīkami pārsteigta, ka Andra uzreiz “uzķēra” ko es vēlos redzēt – mūsdienīgu klasiku. Sagatavotā tehniskā specifikācija ļāva uzreiz vērsties pie vairākiem virtuves iekārtu izgatavotājiem, lai apzinātu potenciālās izmaksas. Ļoti novērtēju komunikāciju gan klātienē, gan neklātienē. Manas sākotnējās dizaina idejas tika papildinātas ar Andras piedāvātiem risinājumiem, par kādiem pati nebūtu iedomājusies. Mums likās svarīga visiem sīkumiem un niansēm pievērstā uzmanība, kā arī patīkami pārsteidza skiču kvalitāte un uzskatāmība. Patīkami, ka tika pievērsta uzmanība sīkumiem, kas padara ērtāku un skaistāku telpas ikdienas lietošanu. Esmu patiesi priecīga sadarboties ar jauniem, radoši domājošiem cilvēkiem, kuriem neviena ideja nešķiet par traku.

Sadarbība bija priecējoša – radošums, patstāvība, viegla komunikācija, un vienmēr respektējot pasūtītāja vēlmes un ieceres, kas virzītas uz rezultātu.

Kā uzbūvēt māju pusgada laikā – Kāļu ģimenes.

. Tieši šīs “odziņas” piedod to īpašo un atšķirīgo.

Kad mazāk ir vairāk jeb modē ir minimālisms | HAPPY WHISPERS

. Andru tas nemaz neatturēja no ļoti veiksmīga risinājuma izstrādes manai virtuvei. Turklāt viss bija ļoti laicīgi un ievērojot norunātos termiņus. Andrai izdevās uztvert mūsu iecerēto māju sajūtu un pārvērst to skaistā un pārdomātā interjera risinājumā. Andra bija ļoti atsaucīga, zinoša un piedāvāja daudz un dažādus variantus, kamēr es varēju izvēlēties sev patīkamāko. Katrā ziņā attiecināms teiciens - cilvēks savā vietā! Var gan redzēt, gan just, ka darbs ir sirds lieta, līdz ar to ar gala rezultāts ir tiešām jauks! Ļoti pievērš uzmanību sīkumiem, iesaka dažnedažādas nianses. Paldies, Andra! No savas ģimenes puses varam tikai novēlēt katram atrast dizaineri, kura tikpat labi izjutīs klienta vēlmes.. Piedāvātais dizains un tehniskā specifikācija bija ļoti detalizēti un atbilstoši visām manām vēlmēm. Ļoti novērtēju to, ka ar Andru varēju strādāt neklātienē, jo es tajā brīdī atrados ārpus Latvijas, tādēļ visa komunkācija un sarakste notika ar e-pastu starpniecību.

Kārļa virtuve | Virtuves iekārtas | Virtuves

. Manā virtuvē tie bija aizkari. Sadarbība bija patīkama, ar individuālu attieksmi pret klientu un profesionāliem ieteikumiem. http://www.telpudizains.lv/testimonials/telpas-planojums-virtuves-dizaina-risinajums/. Kas ir minimālisma budžets. Ar Andras palīdzību šķietamie telpu defekti tika pārvērsti par efektiem, maksimāli izmantojot telpu sniegtās iespējas un ļaujot īstenot jau sen iecerētus risinājumus. http://www.telpudizains.lv/testimonials/virtuves-dizaina-risinajums/ Viesistabas dizaina risinājums Gribu pateikties dizainerei Andrai par lieliski vizualizētiem manu ideju un savu piedāvājumu risinājumiem. Īpaši novērtējām personisko pieeju un cilvēcisku saziņu. Tas, kas man īpaši patīk sadarbībā, ka Andrai vienmēr ir interesantas idejas, ko ieteikt kā risinājumu interjerā. Turpmākajos posmos droši uzticējos Andas ieteikumiem par visām niansēm

Comentarios