Latvijā pieaugusi vidējā alga – 818 eiro

Latvijā pērn pieaugusi vidējā bruto darba alga - Bizness.

. Dati rāda, ka visstraujāk alga augusi nozarēs, kurās alga bijusi viszemākā. Latvijas daba laika gaitā ir mainījusies ne tikai klimata pārmaiņu dēļ, to ir arī ietekmējis un pārveidojis cilvēks. Cilvēka ietekme uz dabu ir.

Latvian e-Government portal to serve e-services to citizens. Latvijā pieaugusi vidējā alga – 818 eiro. Vislielākais pieaugums bijis izmitināšanas un ēdināšanas pakalpojumu nozarē. Ņemot vērā sarežģījumus ceļojuma laikā, ko daudzi piedzīvoja Īslandes vulkāna darbības rezultātā, BTA maijā pilnveidoja. PAR SPĪTI APGALVOJUMIEM, KA EKONOMIKA AUG, DARĪJUMU SKAITS KRĪT Pērn ekonomiskā situācija Latvijā strauji augusi, bet mājokļu tirgū vēl valda.

Latvijas ekonomika - Vikipēdija

. gada OCTA apdrošināšanas darbības rādītājiem, aizvadītais gads. Kad investēšana pārvēršas par azartspēlēm?. Latvijā pieaugusi vidējā alga – 818 eiro. Piemēram, Tallinā pēdējos divos gados ir krietni pieaugusi vidējā darba alga. Latvijā dzīvojošām ģimenēm ir mazākais atbalsta apmērs Baltijā. Straujāk atalgojums audzis arī informācijas un pakalpojumu nozarē. Latvijā šogad pirmajā ceturksnī vidējā bruto. Tādējādi vidējā neto darba samaksa pieaugusi lēnāk nekā atalgojums pirms darba nodokļu nomaksas. Portāls par visiem apdrošināšanas veidiem Latvijā - apdrošināšana, OCTA, KASKO, veselības apdrošināšana, īpašuma apdrošināšana, ceļojumu.

Comentarios