Latvijas Hipotēka atsauksmes – sūdzības

Vispirms darbiniece aizgāja pasaukt priekšnieku, bet tad izrādījās, ka darbadienas beigās viņš sarīkojis briesmīgi svarīgu sapulci, kas «vēl ilgi nebeigsies». Valstij piederošā Hipotēku banka pārtraukusi noguldījumu pieņemšanu un citas komercbanku funkcijas uz neatgriešanos, bet tās kādreizējās telpās Rīgā, Brīvības ielā, saimnieko pavisam cits komersants, kas acīmredzot cenšas gūt labumu no šīs vietas vēstures.

LATVIJAS HIPOTĒKA, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību.

. Vēsturiski bijis amatpersona septiņos uzņēmumos un četros dalībnieks.

Latvijas hipotēka sūdzības - atsauksmes |

. Tā bijusi legāla investīciju piesaiste, bet nekādi noguldījumi netika pieņemti. Latvijas Hipotēka atsauksmes – sūdzības [email protected] Uzņēmuma mājas lapā ir pieejama arī iespēja nosūtīt elektronisku vēstuli. Ātrais kredīts 420 eiro uz 30 dienām. Savukārt pašlaik – saskaņā ar Uzņēmumu reģistra datiem – trijos ir amatpersona un divos dalībnieks. Savukārt pašlaik uzņēmums sniedz juridiskās konsultācijas, kā arī aizdod naudu pret nekustamā īpašuma ķīlu likumīgi. Precīzu informāciju vienmēr varēsiet atrast aizdevēja mājas lapā. Kredīta īpašuma iegādei – paredzēts, lai iegādātos māju, dzīvokli vai citu nekustamo īpašumu. Latvijas Hipotēka ir uzņēmums, kas izvēlas stratēģiju, kas kreditoram neprasa lielu risku – naudas aizdošanu pret nekustamā īpašuma garantiju.

Latvijas Hipotēka - kredīti, reversā noma, izsoļu apturēšana

. Juridiski viss ir kārtībā – Uzņēmumu reģistrs apstiprinājis nosaukumu, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs izsniedzis licenci, kas gadu atļauj izsniegt aizdevumus pret nekustamā īpašuma ķīlu. Edgars Tālums gan apgalvo, ka toreiz noticis kaut kāds pārpratums, ko, iespējams, inspirēja konkurenti. Iebildumam, ka Latvijas Hipotēka speciāli centusies savā tēlā iekodēt atsauci uz valsts banku, patērētāju aizstāvis nepiekrīt: «PTAC pirmšķietami vērtē, ka šobrīd nav pamata uzskatīt, ka komersanta darbība ir negodprātīga. Vairāk par šo iespēju vari uzzināt portāla sākumlapā. PTAC uzskata, ka līdzība nav tādā apmērā, ka vidusmēra patērētājs varētu sajaukt konkrēto komersantu ar Hipotēku un zemes banku.» Pati Hipotēku banka «pirmšķietami» ir gluži pretējās domās. Aizdevuma pieteikums Greencredit. . gadā dzimušais Edgars Tālums, neraugoties uz savu jaunību, paguvis jau dibināt un darbināt daudzas firmas. Viens no “Latvijas hipotēkas” piedāvātajiem pakalpojumiem – kredīts pret nekustamā īpašuma ķīlu gan pats par sevi nav nekas īpašs, jo šāds piedāvājums ir daudziem aizdevējiem. Aizņemies atbildīgi un rūpīgi izvērtē savas iespējas atmaksāt parādu noteiktajā termiņā. Hipotekārais kredīts neplānotiem izdevumiem – paredzēts, lai iegādātos konkrētu pirkumu vai izpildītu kādu mērķi. Kā vēsta FKTK pārstāve Laima Auza, firma tika brīdināta nekavējoties pārtraukt iedzīvotāju noguldījumu pieņemšanu, un tas arī tika panākts. Solītajam telefona zvanam valdes priekšsēdētājs Edgars Tālums sadūšojās tikai pēc nedēļas, kad par savu uzņēmumu kaut ko pa radio padzirdējis. Kredīts mājokļa remontam – paredzēts, lai atjaunotu savu mājokli vai nekustamo īpašumu. Taču maz ticams, ka uzņēmuma vadība sava respektablā priekšgājēja iebildumus ņems vērā. Ņemot vērā iepriekš minēto var droši apgalvot, ka kreditora plāni šajā nozarē ir veidoti ilgtermiņā, jo pretējā gadījumā ieguldīto naudu nav iespējams atgūt. Latvijas Hipotēka atsauksmes – sūdzības. Ja plāno aizņemties, bet neesi izlēmis, kurš aizdevējs ir Tev piemērotāks, ieskaties atraiskredits.com sākumlapā, kura apkopoti un savstarpēji salīdzināti Latvijas top kredīti. Pie ēkas sienas, kur kādreiz bija redzams Latvijas Hipotēku un zemes bankas logotips, tagad lasāms uzraksts Latvijas Hipotēka ar neiztrūkstošajiem ozoliem fonā, tomēr tie neliecina par uzticamā rudens termiņnoguldījuma Ozols skandalozu atgriešanos.

Tajā pašā laikā, ņemot vērā, ka mūsdienās bankas izsniedz aizdevumus salīdzinoši ļoti negribīgi, varam prognozēt, ka uzņēmumam varētu būt visas iespējas piesaistīt jaunus klientus. Noguldījumus drīkst pieņemt tikai bankas, bet Latvijas Hipotēka, lai kā to arī sauktu, nav banka

Comentarios