Lieldienu pasākumi un laika apstākļi 2018

.

Rīgas Teikas vidusskola

. Aktuālākie pasākumi. Skolā visu decembri norisinājās akcija "Dāvā prieku citiem" ar mērķi, skolēnus mudināt palīdzēt tiem, kuriem tas ir ļoti nepieciešams.

Lieldienu koncerti Rīgā - DELFI

. Mežaparks ir viena no skaistākajām, zaļākajām un prestižākajām Rīgas apkaimēm, kā arī iecienīta atpūtas zona. Galerija – gaisa baloni, kompozīcijas, dekori, dāvanas; karnevāla tērpi un atribūtika; svētku noformēšana, privāto un korporatīvo pasākumu. Lieldienu pasākumi un dievkalpojumi. Klusajā nedēļā un Lieldienās Skrundas novadā var apmeklēt dažādus kultūras pasākumus, kā arī dievkalpojumus. Lieldienu pasākumi un laika apstākļi 2018.. Šajā ziņu ierakstā pieejama iesūtītā informācija par Madonas novadā plānotajiem Lieldienu pasākumiem:.

Lieldienas Ķengaraga promenāde. Пасха на кенгарагском променаде.

.. Lieldienu laikā Rīgā notiek gan garīgās mūzikas koncerti Rīgas dievnamos, koncertzālēs un kultūras centros, gan tradicionālie Lieldienu. . Lieldienu brīvdienās aicinām izbaudīt plašo Lieldienu pasākumu programmu, kā arī aktīvās atpūtas un izklaides iespējas Valmierā un Kocēnu. Šī gada aktivitātes lai paliek noslēpumā!Aicinām vecākus pieteikt bērnus un jauniešus Bērnu Bībeles nedēļai, aizpildot pieteikuma anketu http://bbn.peterupesdraudze.lv. Jēkabpilī: īlī Jēkabpils Vēstures muzeja brīvdabas nodaļā “Sēļu sēta” Lieldienu pasākums; īlī Jēkabpils Tautas namā notiks Lieldienu pēcpusdiena senioriem. Rīgas Jauno tehniķu centra mērķis ir iesaistīt bērnus, skolēnus un jauniešus dažādos interešu pulciņos, palīdzēt lietderīgi izmantot savu brīvo laiku, veicināt radošas darba pieredzes veidošanu, profesionālās orientācijas jautājumu risināšanu.

Lieldienas Kuldīgas novadā tradicionāli atnāk ar pirmajiem pavasara ziediem, skaistām dekorācijām pilsētas ielās un dažādiem pasākumiem, kurus aicināts apmeklēt ikviens interesents. Pasākumi notiek Saulkrastu "Mācītājmuižā", kā arī bērni dodas pārgājienos un apmeklē citas interesantas vietas. Lieldienu pasākumi un laika apstākļi 2018. Ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles Sporta profesionālā vidusskola ir noslēgusi sadarbības līgumu ar Latvijas Nacionālo aizsardzības akadēmiju. Lieldienu pasākumi Alūksnē un Alūksnes novadā. ā Alsviķu kultūras namā pulksten muzikāla Lieldienu izrāde bērniem ar līdzdarbošanos “ Otiņas. Lieldienas šogad sola sniegotas, bet par spīti tam, pavasara lielākie svētki ar prieku tiks sagaidīti ikvienā ģimenē gan godinot Kristus augšāmcelšanos, gan ripinot olas un gaidot Lieldienu zaķi.. Lieldienas Kuldīgas novadā tradicionāli atnāk ar pirmajiem pavasara ziediem, skaistām dekorācijām pilsētas ielās un dažādiem pasākumiem. SMS kredīts no 20 gadiem. Esam gandarīti, ka ar katru gadu dalībnieku skaits palielinās un Bērnu Bībeles nedēļa iegūst arvien lielāku popularitāti. Lieldienu nedēļas nogalē Latvijas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti baudīt svētkus Cēsīs un tuvējā apkārtnē.. Par pasākumiem Lieldienās informē Valmieras pilsētas, Kocēnu, Burtnieku, Beverīnas, Naukšēnu un Mazsalacas novadu pašvaldībās. Glabāsim Lieldienu saulīti sirdīs, Glabāsim Lieldienu prieku arvien, Lai pazūd tumsa, kas dvēseles tirdī. Lieldienu saule lai atspīd arvien. Ja nezināt, kā. Katru trešdienu Kalnciema kvartāla ''Street Food'' festivāla pasākumos ir iespēja sastapt ēdināšanas jomas interesantākos profesionāļus un. Izglītojamiem, kuriem ir saņemts nepietiekams vērtējums gadā kādā no mācību priekšmetiem, ir noteikti obligātie papildu mācību pasākumi. Šo sestdien, ā piecos Engures novada zvejnieku ciemos vairākas zvejnieku sētas un zivju pārstrādātāji, aicinās ciemos pie sevis. Dalība nometnē ir par ziedojumiem draudzes Svētdienas skolas attīstībai.

Jaunumi - Riebiņu vidusskola

Comentarios