Mikro kredīts

GPL sevī ietver visas izmaksas, kuras klientam var rasties līguma sakarā - līguma komisija, procentu maksājumi. Atkārotiem klientiem ar labu maksājumu vēsturi mēs piedāvājam turpmāko finansējumu ar izdevīgākiem noteikumiem. Pieteikties papildus aizdevumam un apskatīt pieejamo papildus limitu var arī Capitalia finanšu platformā. Aizpildi anketu Gaidi zvanu Nauda kontā ".

Mikro kredīti | Copywrite rakstu katalogs

. Kredīts ir piemērots gandrīz jebkuras nozares uzņēmumam, jebkādam līdzekļu izmantojumam un ar uzņēmuma vajadzībām pielāgotu atmaksas grafiku. Lūdzu adresējiet savas atsauksmes un komentārus uz e-pasta adresi atsauksmes@capitalia.lv vai zvaniet uz kontaktos norādīto informāciju. Izmanto visas savas biznesa iespējas Pieteikties finansējumam Par produktu Aizdevums uzņēmumiem ir mūsu populārākais produkts un tas ir lielisks papildinājums komercbanku sniegtajiem kredītiem. Neatkarīgi no tā, vai lēmums par aizdevuma piešķiršanu ir pozitīvs vai negatīvs, ar aizdevuma izvērtēšanu saistītos izdevumus sedzam mēs paši. Mūsu finansējums ir tikai viens no plašiem rīkiem uzņēmuma finansējuma “ēdienkartē” un parasti tas tiek izmantots kā papildinājums komercbanku aizdevumiem. Veicot aizdevuma priekšlaicīgu atmaksu, klientam ir tikai jāsedz tekošā mēneša procentu maksājums. Tas nozīmē, ka mūsu sniegtie līdzekļi ir alternatīva vai papildinājums tradicionāliem banku kredītiem. SIA Finanza – Finanza.

Aizdevums uzņēmumiem | CAPITALIA

. Noformēšanas maksa: % Vienreizēja maksa par aizdevuma līguma noformēšanu, % no aizdevuma summas. Katram klientam tiek piešķirts un regulāri atjaunots kredītlimits, kura ietvaros brīvi kompānija var saņemt papildus līdzekļus vienas darba dienas ietvaros. Tāpat mēs esam gatavi palīdzēt klientiem piesaistīt finansējumu arī no citiem avotiem, piemēram, biznesa eņģeļiem, bankas vai riska kapitāla fonda, situācijās, kad paši nevaram piedāvāt finansējumu. Situācijās, kad uzņēmumam līdzekļi ir nepieciešami neregulāri un uz īsu laiku, aicinām iepazīties ar mūsu rēķinu pārdošanas pakalpojumu. Papildu materiālus, informāciju un ieteikumus uzņēmumiem par finansējuma saņemšanu esam apkopojuši mūsu Resursu sadaļā. Mikro kredīts. Mūsu kredīts ir speciāli izstrādāts finansējuma produkts mikro, maziem un vidējiem uzņēmumiem un tas ir daudz pieejamāks par banku aizdevumu. Tāpat šis aizdevums ir izmantojams gadījumā, ja uzņēmumam banku aizdevums nav pieejams vai piemērots. Jautājumu gadījumā lūdzam ar mums sazināties. Savukārt ilgtermiņa projektu finansēšanai noderēs mūsu riska kapitāla finansējums. Daudzi no klientiem, kas izmanto šo mūsu finansējumu produktu novērtē šī produkta elastību un vienkāršību. Labākais laiks kad iegādāties nekustamo ipasumu. Nepieciešamības gadījumos varam vienoties, piemēram, par tikai procentu maksājumu veikšanu pirmajos mēnešos pēc aizdevuma izsniegšanas. Capitalia ir izstrādājusi un piedāvājusi daudzus nestandarta situāciju kredītus, un mēs esam spējīgi ātri un objektīvi piemēroties katrai vajadzībai.

Internetbanka privātpersonām | SEB banka

. Aizņemties ātro kredītu internetā. Procentu pārmaksa ir kopējo maksājumu summa, kas tiek dalīta ar izsniegtā aizdevuma apmēru.

microcredit

. Capitalia izskata kredītu pieteikumus no kompānijām gandrīz visās darbības nozarēs. Tāpat šis aizdevums uzņēmumiem ir risinājums situācijās, kad nauda biznesam ir nepieciešama ātri un vienkārši. Šis ir pāris nozares, kurās mēs aizdevumus neizskatām. Ar mūsu fokusu tikai un vienīgi uz mazo biznesu apkalpošanu, Capitalia kredītu izskatīšanas un piešķiršanas laiks ir ievērojami īsāks kā citām kredītiestādēm, turklāt iesniedzamo dokumentu apjoms un procedūru skaits ir nozīmīgi vienkāršots.

Administrēšanas maksa, €: Ikmēneša maksa par aizdevuma līguma administrēšanu

Comentarios