Mogo - Aizdevums līdz 3 000 €

AS “Mogo” ir viens no vadošajiem nebanku kreditēšanas uzņēmumiem Latvijā.

Mogo LV Kredīts | Izvērtēšana 15 min. | Saņem stundas.

. Par mums Cenrādis Informācija par AS mogo sniegtajiem pakalpojumiem: AS mogo piedāvā līzinga, atgriezeniskā līzinga un patēriņa kredīta pakalpojumus. Ja pieteikums tiks apstiprināts, naudu varēsi saņemt kādā no filiālēm. Mogo - Aizdevums līdz 3 000 €. Vēlākais, kad vari iegūt kredītu ir darba dienās, neilgi pirms plkst. Tā piedāvājumā ietilpst patērētāju aizdevumi un arī tiek piedāvāts autolīzings un aizņemšanās iespējas pret automašīnas nodrošinājumu. Šādi nosacījumi attiecas uz visiem Latvijā reģistrētiem kreditoriem, t.sk. Aizpildi pieteikumu un, ja atbildīsi visām prasībām, naudu varēsi saņemt savā bankas kontā. Aplūkosim atbildes uz jautājumiem, kas interesē visvairāk klientus, kas vēlas aizņemties bez ķīlas. Par mums Cenrādis Informācija par AS mogo sniegtajiem pakalpojumiem: AS mogo piedāvā līzinga, atgriezeniskā līzinga un patēriņa kredīta pakalpojumus.

mogo | Patēriņa kredīts

. Precīzas izmaksas šai iespējai varat redzēt savā profilā vai sazinoties ar kredītspeciālistiem. Piesakoties aizņēmumam, savā līgumā vari redzēt visas izmaksas. Par kredīta izsniegšanu nav jāmaksā komsijas maksa. Ja jāveic starpbanku maksājumi, reizēm var būt nepiecieāma pat vesela darba diena. Papildus tam ziņas par saistību kavēšanu var tikt iekļautas parādnieku datu bāzē, kas vēlāk apgrūtina iespējas aizņemties atkārtoti no jebkura cita aizdevēja.

Vienīgie izdevumi godprātīgiem klientiem ir aizdevuma pamatsummas un procentu maksājumi. Ieraksti sadaļā Auto kredīti. Kredītkaršu veidi. Galējā variantā mogo uztic naudas atgūšanu parādu piedziņas uzņēmumiem un/vai tiesai. Atbildīga aizņemšanās

Comentarios