Mogo pieredze un apspriešana

Прошу уже который месяц мого пересчитать и вернуть лишнее. PTAC, ievērojot reklāmas pasniegšanas veidu un izvērtējot reklāmas saturu, secināja, ka reklāmas saturs tieši maldina patērētāju par piešķirtu aizdevumu, līdz ar to tas var negatīvi ietekmēt personas ekonomisko rīcību," skaidroja PTAC. Kā bērnu piedzimšanas secība ietekmē to finanšu paradumus. один ответ- мы с вами свяжемся. Kurš ar apmānu izmanīja to ka es viņam paņemu uz sava vārda mašīnu sakot ka pats maksās bet beigās aizbildinās ka viņam tagad neesot. Ja esi persona ar jaunas sistēmas kodu, netērē laiku.

mogo | Patēriņa kredīts | auto līzings | aizdevums pret auto

. Jeb mekleejiet naudu regjistraacijai un skatei, finanseejiet iipashnieku un pirkumu kaartojiet caur naudas deveejiem peec tam. Darījumā kā komersanta pārstāvis rīkojās ALEKSANDRS JAŠČENKOVS, ar kuru es parakstīju īpašuma apliecību Nr. Bet neka, esmu uzsācis garo tiesvedības ceļu lai vienreiz pierādītu ka nevar tā vienkārši appist! Vienkārši labāk caur vita credit neko neņemam.

A/m aprīkota ar automātikso pārnesumkārbu un pilnpiedziņas režīmu. Treškārt- solija, ka nākamajā dienā tiks dota atbilde, bet neuzskatīja pat par vajadzīgu pazvanīt, kaut lai atteiktu aizdevumu. Vina ir vienkarsi sekretare. Sanāca ka viena mašīna jānopērk priekš sevis, bet otra pus mašīna pat vairāk viņiem. "Mogo" sniedz aizdevuma ar izpirkumu un finanšu līzinga pakalpojumus. Vai tik tas kantoris nav jocīgs Sliktākā aizdevuma firma ar ko esmu sastapusies līdz šim: Pirmkārt- mājaslapā norādīta nekorekta informācija par ikmēneša maksājumu u.c Otrkārt- sazvanoties nepieklājīga attieksme. Neiteicu ar vinu sadarboties. Jautā vai ir kāds galvotājs, saku. Slikta sadarbiba ar klientiem.. Kompānijas obligācijas iekļautas "Nasdaq Riga" parāda vērtspapīru sarakstā. Attiecīgi prasīja visu no manis, visus dokumentus uz ko ļoti atri un sadarbigi izdariju. Kaut prieksapmaksa veikta vel agrak. Ja esoshais auto iipashnieks ir skops vai nabags, tad lai meklee citus pirceejus, kas auto pirks taadu kaads ir bez regjistraacijas vai finansees sho procesu. Arī neatbild uz maniem e-pastiem un jautājumiem. Atmetot mogo kaa ne paarak sapraatiigu izveeli, varu teikt tikai to, ka NEVIENS oficiaals naudas deveeju kantoris nenodarbosies ar neregjistreetu un bez skates esoshu auto finanseeshanu. Labi , apskatījos, visi ir skrapeti, bojātie visi auto ir sisti un t.t. Pie a/m iegādes es iepazinos ar tās vizuālo stāvokli, kā arī nedaudz. Man neļāva iziet skati, teica ka paši izies un viss bus ok. Kad viņi man atzvanīja teica ka līzingu dos uz labiem procentiem. Pēc mēneša viņš mašinu sasita un pazuda. Pēc pēdējā, lai dabūtu minēto naudas summu man esot jāierodas tuvākajā filiālē. Nomelnoja vēl citus konkurentus ka tie šmaucot. Ja jums ir tāda iespēja, izsvītrojiet šo fifmu, jo vajadzīgajā brīdī jums pagriezīs muguru.

Aizdevēja Mogo atsauksmes un informācija -

. Beigās es uzrakstīju policijā iesniegumu bet vini atteica man kriminālprocesu jo viņš esot pateicis ka pircis pa savu naudu. Patērēju vienkarsi savu laiku. "PTAC secināja, ka, saņemot šādu reklāmas piedāvājumu, tas varēja ietekmēt klienta ekonomisko rīcību, jo rada iespaidu, ka bez klienta piekrišanas, pieteikuma un maksātspējas izvērtēšanas, viņam ir piešķirts naudas aizdevums. Var padomaat, ka Latvijaa auto truukst, ka janociklejaas uz viens skopulja auto. Neko viņi nedod līzingā, rakstīti tādi ziediņi ka piz.

Mogo līzings - kredīts atsauksmes - KREDIT -

. Pirmo un vienīgo kredītu saņēmu martā, to bez kādām problēmām nomaksāju. Savakt parakstus vina neprot. Aizbraucu prom vīlies viņi man zvana un sāk kaulēties ar naudām lai tik paņemu krītu. Vinu brokers Inta Uzkalne nespej izdarit neko. Zvanīja pārstāvis, jā, viss ir ok, summa piešķirta. Pie viņu procentiem viņiem būtu man d***ā jālien, nevis man jāskraida viņiem pakaļ. Kas labāks – privātie naudas aizdevēji vai nebanku kredīti?. Nezinu kas par to atbild, bet tāda ir mana pieredze, kad ir sestdiena un visur pilsētas svētki, banknotes.lv darbiniekipaliek nedaudz rupji, ir telefona ieraksts. Solīja dot atbildi līdz dienas beigām, vai nakošajā diena. Aizpildīju pieteikumu, sakuma bija aizķeršanās, jo esmu pārgājis uz jauno sistēmas personas kodu.

irLiepāja

. Aizbraucot parakstīt līgumu protams % un summas strauji mainījās. Un atrisinat problemu lai viss butu nokartots laicigi ari. Uzrakstīju pieteikumu majas lappa par konkrēto auto, aizsūtīju savus ienāku mums pedeja pusgada, atzvanīja un saka ka viss ok, mašīna ir pie mums , atbrauciet un noformēsim bez problēmas. Tikai sez uz dibena un nekustas. Pec parakstiem vajadzeja braukt pasam. Nosūtīju nepieciešamās izziņas par ienākumiem gan no vsaa, gan bankas. Es neesmu no rīgas tapēc auto lizingam pieteicos internetā. Aizpildīju pieteikumu auto līzingam un nosūtīju. Неправильно посчитали остатки лизинга. Сейчас записываю все разговоры. Uz vietas ierodoties pārstāvis atkal sūta kādam pieteikumu un izrādās tiek saņemts atteikums uz visu auto summu. Cilvēki mīļie! Neizvēlieties mogo nekad un ne pie kādiem apstākļiem par sava līzinga devēju! Sveiki! Nu ir sanācis tā ka nespēju maksāt nodevu savu auto atpakaļ vita credit. Vēlējos informēt par personu vārdā Valerijs Tumplis no Jaungulbenes. телефон начальства не дают. Mogo pieredze un apspriešana. Elektroniski viņu mājas lapā pieteicos auto līzingam. Atbraucu un tur man saka mums šitas auto sen jau ir pārdots, apskatities citus auto

Comentarios