Moneza – Tavi lielie pirkumi mazos maksājumos

Moneza LV - Posts | Facebook

. Atšķirība ir atmaksas termiņā – pie Moneza tas ir ļoti elastīgs un draudzīgs aizdevējiem, kuru prioritāte ir mazi ikmēneša maksājumi. Tā vietā Moneza.lv piedāvā noformēt garu atmaksas termiņu, ko Tu vari saskaņot ar savu maksātspēju un ienākumu līmeni.

"Moneza" SIA "OC Finance" - 1188 Business Directory

.

Ja aizdevējs redz, ka Tava attieksme pret naudu ir kļuvusi atbildīgāka, aizdevums var tikt piešķirts. Ātrais kredīts bez maksas pie populārākajiem aizdevējiem. Vērā tiek ņemts ienākumu līmenis, esošās kredītsaistības, kā arī klienta norādītais izdevumu apjoms. Tas ir vairāk nekā pietiekami, lai tiku galā ar vairumu ikdienas un nestandarta situāciju; drošu aizņemšanos. Obligāts nosacījums ir atbilstoša maksātspēja, kas ļauj veikt ikmēneša iemaksas un atmaksāt aizdevumu pilnā apjomā norādītajā termiņā. Moneza – Tavi lielie pirkumi mazos maksājumos Moneza piedāvājums ir nevis ātrais, bet tā saucamais “lēnais kredīts”. Aizņemšanās Moneza ir pietiekami droša, jo aizdevējs ievēro atbildīgas kreditēšanas principus un aizņēmēju tiesības. Ja Tev tomēr rodas grūtības ar aizdevuma atmaksu, nekavējoties sazinies ar aizdevēju.

Monopols | CredPro

. Moneza – Tavi lielie pirkumi mazos maksājumos. Nebanku kredītu priekšrocība ir tas, ka parasti aizdevēji neprasa norādīt naudas izmantošanas mērķi. Moneza.lv neinteresējas par kredīta iemeslu, daudz svarīgākas aizdevējam ir Tava maksātspēja un kredītvēsture. Aizņemties Moneza ir izdevīgi, jo aizdevējs nodrošina: garu atmaksas termiņu. Moneza piedāvājumā ir ilgtermiņa kredīti, ko var atmaksāt pakāpeniski. Aizņēmēja tiesības tiek aizsargātas saskaņā ar Latvijas likumdošanu un nozari pārraugošo institūciju vadlīnijām. Aizņemties iespējams gan tādiem sadzīviskiem mērķiem kā apkures rēķina apmaksa vai medikamentu iegāde, gan plānotiem tēriņiem, piemēram, mājas remontam. Moneza.lv  izmanto valsts un privātās elektroniskās datubāzes, lai noskaidrotu, vai klienta maksātspēja ir atbilstoša. Ja Tev šobrīd ir kavēti maksājumi, Moneza.lv kredīts nebūs pieejams. Moneza ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs, kas strādā, ievērojot Labās prakses standartu un Klientu hartu. Reģistrācijas anketa Tev būs jānorāda sava kontaktinformācija, kā arī dati par ikmēneša ienākumiem un izdevumiem.

atsauksmes – sūdzības

. Ja Moneza piešķirs Tev aizdevumu, naudu saņemsi savā bankas kontā. Moneza.lv ir licencēts kredītdevējs, kas darbojas saskaņā ar patērētāju kreditēšanas vadlīnijām. Kas attiecas uz personām ar negatīvu kredītvēsturi, bet bez esošiem parādiem, šie gadījumi tiek izvērtēti individuāli. Best Credit - Aizdevums līdz 10 000 €. Taču, ja Tev ir atbilstoša maksātspēja, vari segt aizdevumu minimālajā termiņā – ; lielu kredīta summu. Aizdevējs izvērtē potenciālu klientu maksātspēju un pārbauda, vai viņu ikmēneša ienākumu līmenis ir atbilstošs prasītajai summai. Piesakoties kredītam, veic šādus soļus: aizpildi kredītpieteikumu un reģistrācijas anketu; samaksā reģistrācijas maksu, ja esi jauns klients; sagaidi aizdevēja lēmumu. Tas gan nenozīmē, ka aizdevuma summa tiek pārskaitīta lēni – gluži otrādi, naudas saņemšanas ziņā Moneza kredīts ir tikpat zibenīgs kā jebkurš ātrais kredīts. Moneza – Tavi lielie pirkumi mazos maksājumos. Piedāvātais patēriņa kredīts ir pietiekami liels, lai segtu visdažādākās izmaksas. Veikt nelielas iemaksas ik mēnesi ir daudz vieglāk nekā atmaksāt visu summu jau no nākamās algas. Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai. Rūpīgi pārbaudi ievadīto informāciju, jo kredīti regulāri tiek atteikti drukas kļūdu dēļ. Mājaslapa: www.moneza.lv Sociālie tīkli:. Ar Moneza kredītu Tu vari gan apmaksāt rēķinus, gan veikt nopietnus pirkumus. Ferratum – Kredīti līdz 2000€ 15 minūtēs Uzzini vairāk

Comentarios