ONEfinance – saņem personalizētu aizdevuma piedāvājumu

Papildu informācija: Aizdevuma procentu likme ir nemainīga visu līguma atmaksas laiku. Parakstīt aizdevuma līgumu var ONEfinance.lv apkalpošana birojā vai ar drošo eparakstu. Uzņēmums SIA ONEFINANCE group patiešām sniedz šos aizdevumus. Kur saņemt bezmaksas kredītu. Nepieciešami dokumenti, lai noformētu aizdevumu: Ir nepieciešama Latvijas Republikas pilsoņa vai nepilsoņa pase, vai ārvalsts pilsoņa pase, vai personas apliecība - ID karte.

Kas ir kredītkartes?. ONEfinance – saņem personalizētu aizdevuma piedāvājumu.

Aizdevēja Sefinance atsauksmes un informācija

. . Negatīvs lēmums var būt, ja pieteikuma iesniedzējam ir pamatoti vai nesen reģistrēti maksājumu kavējumi Latvijas Bankas kredītreģistrā, nepietiekami ienākumi vai pārāk lielas jau esošās kredītsaistības.

Patēriņa kredīts internetā, ilgtermiņa kredīts | Ekokredī

. Kredīta saņemšanas kārtība Aizdevumam vari pieteikties:  Aizpildot aizdevuma pieteikumu mājaslapā www.onefinance.lv. Produkts ir pilnībā tīrs, un nav jāuztraucas par kaut ko slēptu. Detalizēta informācijaOneFinance saviem klientiem piedāvā trīs veidu pakalpojumus – patēriņa kredītu, auto līzingu, aizdevumu pret auto ķīlu un kredītu apvienošanas iespēju. Jebkurā laikā iespējama priekšlaicīga aizdevuma līguma izbeigšana un tai nepiemēro papildus maksu. Katram kredītam ir atšķirīgi minimālie un maksimālie apjomi un atmaksas termiņi.

autoDNA VIN Pārbaude ar 50% atlaidi -

Comentarios