Par Mums

Aivars ir arī mūsu uzņēmuma personas datu aizsardzības eksperts. Ingemāra misija Digital Mind ir izprast klientu vajadzības un salāgot tās ar mūsu piedāvātajiem risinājumiem. Par mums. Mēs esam kā ātrā palīdzība brīžos, kad Tev vajadzīga informācija! Mums zvana, jo zina – mēs nepievilsim un centīsimies palīdzēt, tādēļ esam populārākais un iemīļotākais uzziņu dienests Latvijā. Mūsu uzņēmumā strādā speciālisti, kurus vieno profesionāla attieksme pret ikvienu uzdevumu, ievērojama pieredze, kā arī nerimstoša interese par jaunākajām biznesa tehnoloģijām un to ietekmi uz biznesa procesiem. Izvēlieties, kuru mājas lapu vēlaties apmeklēt UAB Litagra. Aivars Baļčūns Partneris / Finanšu direktors Kā Digital Mind finanšu direktors, Aivars atbild par uzņēmuma finansēm, kā arī administratīvo, juridisko, IT un personālvadības jomām. Par mums. Uzņēmuma logotips kalpo kā kvalitātes zīme, kas apliecina mūsu augstos standartus ikvienā mūsu grupas izdevumā un formātā. Logotips apvieno.

Par mums – Latvijas Mediji

. Vīzija. Latvijas Pasts ir moderns, uz biznesa pamatiem balstīts uzņēmums, kas efektīvi konkurē pasta pakalpojumu tirgū ar stabilu reputāciju, augstiem klientu. Par mums.. Latvijas Basketbola savienības un citiem sadarbības partneriem, jau drīz kļuvām par vadošo sporta informācijas avotu Latvijas. Viņš sadarbojas ar mūsu konsultantiem, lai rastu risinājumus kā ierastiem, tā neierastiem klientu biznesa izaicinājumiem. ONEfinance pieredze un apspriešana. Baltijā nav neviena cita advokātu biroja, kuram būtu tik plaša pieredze komerctiesībās kā mums. Mēs pieņemam darbā un turpinām uzturēt darba attiecības tikai. septembrī stājas spēkā grozījumi Kriminālprocesa likumā. 'Vējonis tā arī atbildēja – bet Krievijas komandas jau šeit nav', intervija par Phjončhanas iespaidiem ar DELFI žurnālistu Uldi Strautmani.. Par Mums. Andrejsalā kādā bijušajā ostas tehniskajā ēkā savu mājvietu ir atradis restorāns „KOYA”. Tas apvieno modernu interjeru, industriālus akcentus un. Pagājušā gadsimta piecdesmito gadu sākumā Daugavas krastā mitinājās tēvs un dēls, kurus vienoja mīlestība pret labu, kārtīgi darinātu alu. IespejuKredits pārskats. Viņš vada komandu, kurā ietilpst projektu vadītāji, analītiķi, konsultanti un atbalsta speciālisti, un ir atbildīgs par lielāko daļu uzņēmuma biznesa. Liellopu izsoļu nams var nodrošināt gaļas lopu piegādi nobarošanai, kaušanai un tālāk audzēšanai, kā arī eksportē bioloģisko liellopu kautķermeņus. Portāls par Latviju un mums Latvijā. LV portāls skaidro tiesību aktus, sniedz atbildes uz iedzīvotāju jautājumiem par to piemērošanu, atspoguļo tiesu darbu. Par Mums. Kāpēc daži no mums neprot apieties ar kredītiem?.

Par mums : Dzer atbildīgi

. Dmitrijs Grišins Partneris / Valdes priekšsēdētājs Kā jau matemātiķi, Dmitriju raksturo viņa analītiķa spējas un nosvērtā attieksme. Kontaktinformācija · Tiesībsargs · Tiesībsargs Juris Jansons · Lasīt viegli · Tiesībsarga stratēģija · Tiesībsarga birojs · Konsultatīvās padomes · Sadarbība un. LRA iestājas par amatpersonu atbildību, birokrātijas mazināšanu, nodokļu stabilitāti, reģionu attīstību un atklātu valodu. Cik tālu drīkst iet parādu piedzinēji?. KOMANDA. Biedrība "Meža taku skrējieni" ir izveidota, lai organizētu meža taku skrējienus Latvijā. Mūsu mērķis ir popularizēt Latvijas iedzīvotājiem sportisku dzīvesveidu un nodrošināt kvalitatīvu meža taku skrējienu organizēšanu Latvijā. Par mums. VZC. Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Zobārstniecības un sejas ķirurģijas centrs.

Par mums. Kiwa ir neatkarīga organizācija, kas sniedz augstas kvalitātes sertificēšanas pakalpojumus. Kiwa sertificēšanas pakalpojumu sniegšanu atbalsta. Programmēšanas poliglots. Programmē vairākās valodās un uzskata, ka atradis savu vietu zem saules, jo tieši te var izmantot visas savas.

Comentarios