SAVA.card – Kredītkarte līdz 1500€ kredītlimitam Uzzini vairāk

Savacard kredītkarte ar kredītlīniju -

. Ja Jūs esat iegājis savā lietotāja profilā www.viasms.lv vai www.viacredit.lv, Jūs varat pāriet uz www.savacard.lv profilu caur sadaļu “SAVA.card”. Karte nav paredzēta personīgo līdzekļu uzglabāšanai.

- Kredītkarte līdz 1500€ kredītlimitam

. SAVA.card būtībā ir tāda pati karte, kādu izsniedz Latvijas bankas – ar atrunu, ka tā ir kredīta nevis debetkarte, kādas pieņemts izsniegt lielākajai daļai klientu. Piedalīties diskusijā par šo rakstu:. SAVA.card – Kredītkarte līdz 1500€ kredītlimitam Uzzini vairāk. Kredītlīniju kartei piešķir SIA “VIA SMS”, kas ir PTAC licencēts patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniedzējs. Karte tiek piegādāta bez maksas. Tā mēs pārskaitījumu saņemsim ātrāk. Veicot pirkuma apmaksu interneta veikalā, man prasa ievadīt kartes lietotāja identifikācijas paroli. Lai gan ikmēneša maksājums sākotnēji var šķist mazs, laika gaitā šie maksājumi var ne tikai apnikt, bet spiedīgos apstākļos krietni vien traucēt. Ir tikai nepieciešams pieteikties un pārbaudīt! Tā ir kredītkarte, kura palīdzēs situācijās,  kad personīgie naudas līdzekļi ir beigušies! Kad beidzas personīgā nauda, izmantojiet kredītlīniju. Jaunā parole tiks nosūtīta pa pastu uz Jūsu norādīto adresi. Identifikācijas parole NAV PIN kods, kas sastāv no četriem cipariem. Kā visveiksmīgāk sadalīt izmaksas ar savu partneri. Kredītlīnija ir atjaunojama – Jūs atmaksājat mums naudu, un tā atkal kļūst Jums pieejama. Kartes lietošana Veicot pirkuma apmaksu interneta veikalā, man prasa ievadīt CVV. Aizņemties – proti, lietot kredītkarti – varat arī ar mazākām summām. Es aizmirsu paroli preču/pakalpojumu apmaksai interneta veikalos. Greencredit - Aizdevums līdz 425 €. Es gribu palielināt/ samazināt savu kredītlimitu.

Noformēt un saņemt karti varat bez maksas. Noslēdzot līgumu vienu reizi, to var lietot vairākkārt. Nenomaksāts aizdevums/kredīts citā kredītiestādē nevar būt par šķērsli, lai saņemtu aizdevumu SIA "VIA SMS". Kartes izsniedzējs ir SIA “Transact Pro”, kas ir FKTK licencēta elektroniskās naudas iestāde. Pirkumiem komisijas maksa netiek piemērota. Mainīt rēķina datumu tāpat iespējams tikai par noteiktu samaksu. Jums nepieciešami regulāri ienākumi, kā arī pasta adrese, uz kuru saņemt šo sūtījumu. Pārvaldīt karti, apskatīt izlietoto kredītlimitu, kā arī apskatīt rēķinus un nomainīt rēķina apmaksas dienu iespējams internetā – gluži tāpat, kā jau tagad izmantojat internetbanku, pat nedaudz vienkāršāk. Tas notiek divu dienu laikā pēc pieprasīšanas brīža. No otras puses, SAVA.card ir pieejamāks variants par banku izsniegtajām kartēm, turklāt to saņemt ir krietni vienkāršāk. Pieteikties Savacard kredītkartei SAVAcard darbojas kā jebkura bankas karte ar kredītlīniju, tomēr to var būt vieglāk saņemt un ērtāk lietot. Datuma maiņa ir maksas pakalpojums. Savacard izmaksas apskats Jāņem vērā arī tas, ka, apmaksājot karti lēnā laikā, samaksāsiet ļoti daudz naudas procentos. SAVA.card – Kredītkarte līdz 1500€ kredītlimitam Uzzini vairāk. Bezprocentu kredīts ar sliktu kredītvēsturi. Atkārtota paroles izsniegšana ir maksas pakalpojums. janvārī – tātad arī svētku dienās. Izvēlēties divus vienādus aizdevuma produktus nav iespējams. Kredīti salīdzināšanas tabulā ir norādīti nejaušā secībā un aizdevēji augstākās pozīcijās nevar tikt uzskatīti par ieteicamākiem vai izdevīgākiem. Varat to izmantot gan kā drošības spilvenu, piemēram, dodoties ceļojumā, gan izmantot ikdienas tēriņiem. Tātad tā ir diezgan dārga kredītkarte. Pasūtīt jaunu karti Jūs varēsiet tikai savā lietotāja profilā. Pēc kartes saņemšanas, lūdzu, neaizmirstiet uzreiz uz tās parakstīties. To ir viegli noformēt, ērti saņemt, un to piedāvā uzticamais “VIA SMS” kredītdevējs sadarbībā ar elektronisko maksājumu kompāniju “Transact pro”.

Latvijā ienāk alternatīva maksājumu karte – - Labs of Latvia

. Šajā rakstā apskatīsim īsumā to, ko der zināt, ja vēlaties šādu karti. Tomēr SAVA.card nav paredzēta pozitīva atlikuma uzglabāšanai. Kartes maiņa ir maksas pakalpojums. Cik daudz naudas mēs katru gadu “izmetam laukā”?. Karti var izmantot visā pasaulē, kur vien var pieņem “MasterCard” kredītkartes. Ar SAVA.card Jūs varēsiet veikt pirkumus interneta veikalos, rezervēt viesnīcas un īrēt automašīnas. Ja Jūs esat viasms.lv vai viacredit.lv klients, tad izmantojiet savu lietotājvārdu un paroli, lai ieietu www.savacard.lv

Comentarios