SAVA.card – Kredītlīnija līdz 1500 €

Kredītkarti Latvijā izsniedz FKTK licencēts elektroniskās naudas izsniegšanas uzņēmums “Transact Pro”. Papildus tiek aplūkotas ziņas, kas pieejamas via sms datu bāzē. SAVA.card – Kredītlīnija līdz 1500 €. Šobrīd vēl nav pieejamas savacard atsauksmes un sūdzības, jo pakalpojums ir salīdzinoši jauns un to izmanto neliels cilvēku skaits. Piegādes dienā kurjers Jums piezvanīs, lai vienotos par piegādes laiku. Ja salīdzinām tās funkcionalitāti, tad tā ir samērā līdzīga banku kredītkartēm, taču izmaksā dārgāk, tādēļ aplūkosim tuvāk kartes izmaksas.

– Kredītlīnija līdz 1500 € - Ātrais Kredīts

. Sava Card speciālisti izmanto Creditreform, Creditinfo, Lindorff, Julianus Inkasso, Gelvora pakalpojumus. SAVA.card – Kredītlīnija līdz 1500 €. Norādītajā datumā un laikā Jums ir jāatrodas norādītajā adresē un Jums līdzi ir jābūt pasei vai ID kartei. Zināmākais no šādu pakalpojumu sniedzējiem ir nordcard, taču piedāvā līdzīgas iespējas, taču ar zināmām atšķirībām nosacījumos un izmaksās. Ar sava karti ir iespējams iepirkties interneta veikalos, pasūtīt īres auto un rezervēt viesnīcas. Piesakoties pakalpojumam, tiek vērtēta klienta maksātspēja un analizētas iespējas piešķirt aizdevumu. Tas nozīmē, ka sava karte būs izdevīga tikai tiem cilvēkiem, kas plāno regulāri tērēt pāri saviem līdzekļiem vai dodas ceļojumā ārpus valsts un vēlas nodrošināties ar kredītkarti, ko neizsniedz banka. Izvērtējot klienta pieteikumu tiek vērtēta kredītspēja un kredītvēsture. Saņemt kredītkarti var arī tie cilvēki, kam šobrīd ir paņemts kredīts kādā bankā vai pie nebanku aizdevēja, pie nosacījuma, ka klients nav iekļauts parādnieku reģistros kā nemaksātājs.

Karte – pieejamā kredītlīnija

. Kur aizņemties Latvijas SMS kredītu. Kredītlīniju nodrošina PTAC licencēts nebanku aizdevējs “Viasms”, kam ir tiesības oficiāli darboties visā Latvijas teritorijā. Visus jautājumus, kas saistīti ar sava card lietošanu un atmaksu jārisina ar viasms. Uzreiz gan jāpiebilst, ka virkne mazo kredītu uzņēmumu piedāvā jaunajiem klientiem pirmajā reizē saņemt bezprocentu aizdevumu.

- Kredītlīnija līdz 1500 € -

. Iegādājies mēbeles, gudri ietaupot. Tā popularitāte atkarīga no sniegtā pakalpojuma kvalitātes un cilvēku gatavības segt kredītprocentus par kartes izmantošanu. Karte nav paredzēta naudas uzglabāšanai, tā drīzāk ir kā iespējamais palīgs situācijās, kad vajadzīgi papildus līdzekļi.

Sakrāt naudu vai aizņemties ilgtermiņa kredītu?. Pieteikšanās kartei un piegāde ir bez maksas.

Aizdevēja SAVAcard atsauksmes un informācija

.. Par MiniCredit. Parāda atmaksas datumu vari mainīt pēc saviem ieskatiem, taču tas ir maksas pakalpojums, tādēļ vēlams jau sākotnēji izvēlēties sev optimālu kredītlīnijas atmaksas datumu

Comentarios