SAVA.card — Kredītkarte līdz 1500€ kredītlimitam

Tas nozīmē, ka sava karte būs izdevīga tikai tiem cilvēkiem, kas plāno regulāri tērēt pāri saviem līdzekļiem vai dodas ceļojumā ārpus valsts un vēlas nodrošināties ar kredītkarti, ko neizsniedz banka. “Phishing-a” gadījumā krāpnieki imitē reāli esošo finanšu iestāžu, interneta veikalu mājas lapas. Regulāri pārbaudiet kartes konta izrakstu. Ja noziedznieks iegūst Jūsu interneta konta datus, viņam būs pieeja arī Jūsu kartei. Šobrīd vēl nav pieejamas savacard atsauksmes un sūdzības, jo pakalpojums ir salīdzinoši jauns un to izmanto neliels cilvēku skaits. Izvērtējot klienta pieteikumu tiek vērtēta kredītspēja un kredītvēsture. Piemēram, izmantojot nozagtas kartes, viltotas kartes vai zagtus karšu identifikatorus un tam līdzīgi.

SAVA KARTE - pieejamā kredītlīnija -

. LatKredīts – Kredīti līdz pat 100 000€ Uzzini vairāk. Ar sava karti ir iespējams iepirkties interneta veikalos, pasūtīt īres auto un rezervēt viesnīcas.

Nepierakstiet paroli, nekādā gadījumā neatklājiet savu paroli citām personām. Sava Card speciālisti izmanto Creditreform, Creditinfo, Lindorff, Julianus Inkasso, Gelvora pakalpojumus. Nepiesaistiet savu karti interneta kontiem.

- Kredītkarte līdz 1500€ kredītlimitam

. Kredītkarti Latvijā izsniedz FKTK licencēts elektroniskās naudas izsniegšanas uzņēmums “Transact Pro”. Pieteikšanās kartei un piegāde ir bez maksas. Piekļūstot kartes datiem, noziedzniekiem ir iespēja piekļūt pie kartes līdzekļiem. Izplatītākas krāpšanas formas ar maksājumu kartēm mūsdienās ir kibernoziegumi un “Phishing”. Saņemt kredītkarti var arī tie cilvēki, kam šobrīd ir paņemts kredīts kādā bankā vai pie nebanku aizdevēja, pie nosacījuma, ka klients nav iekļauts parādnieku reģistros kā nemaksātājs. Papildus tiek aplūkotas ziņas, kas pieejamas via sms datu bāzē. SAVA.card - Kredītkarte līdz 1500€ kredītlimitam. Piesakoties pakalpojumam, tiek vērtēta klienta maksātspēja un analizētas iespējas piešķirt aizdevumu. Ierīcēs, kuras Jūs izmantojat darījumu veikšanai, ir jābūt uzstādītai antivīrusu programmai. Tālāk nosūta pa elektronisko pastu vēstules, kuras satur saiknes uz šīm nepatiesajām mājas lapām, un kuras pieprasa no saņēmēja ievadīt savas kartes identifikatorus. Tīmekļa meklēšanas vietnē sameklējiet atsauksmes par konkrēto tīmekļa mājas lapu. Ja salīdzinām tās funkcionalitāti, tad tā ir samērā līdzīga banku kredītkartēm, taču izmaksā dārgāk, tādēļ aplūkosim tuvāk kartes izmaksas. Personīgo datu un naudas aizsargāšana Iespējams kādam no Jums zināmiem cilvēkiem ir nācies apstrīdēt kartes darījumu, kuru viņš nebija veicis, un kura cēlonis bija maksājumu karšu krāpniecība vai personīgo datu zādzība. Kibernozieguma gadījumā lietotāja datorā vai mobilajā ierīcē tiek slēpta kaitīga programma, ar kuras palīdzību tiek nolasīti kartes identifikatori veicot apmaksu internetā. Visus jautājumus, kas saistīti ar sava card lietošanu un atmaksu jārisina ar viasms. Aizvērt tīmekļa pārlūku nenozīmē iziešanu no sava lietotāja profila. Karte nav paredzēta naudas uzglabāšanai, tā drīzāk ir kā iespējamais palīgs situācijās, kad vajadzīgi papildus līdzekļi. Ja esat iegājis savā lietotāja profilā, neaizmirstiet pareizi no tā iziet. Uzreiz gan jāpiebilst, ka virkne mazo kredītu uzņēmumu piedāvā jaunajiem klientiem pirmajā reizē saņemt bezprocentu aizdevumu. Labākā paroles uzglabāšanas vieta ir Jūsu atmiņa. Zināmākais no šādu pakalpojumu sniedzējiem ir nordcard, taču piedāvā līdzīgas iespējas, taču ar zināmām atšķirībām nosacījumos un izmaksās.

SavaCard kredītkarte ar kredītlīniju | Internet Credit

. Ja Jūs esiet pamanījis kaut ko aizdomīgu, tad nekavējoties sazinieties ar mums. Tā popularitāte atkarīga no sniegtā pakalpojuma kvalitātes un cilvēku gatavības segt kredītprocentus par kartes izmantošanu. Neiznīciniet čekus, tajā skaitā arī elektroniskos rēķinus. Parāda atmaksas datumu vari mainīt pēc saviem ieskatiem, taču tas ir maksas pakalpojums, tādēļ vēlams jau sākotnēji izvēlēties sev optimālu kredītlīnijas atmaksas datumu. Kredītlīniju nodrošina PTAC licencēts nebanku aizdevējs “Viasms”, kam ir tiesības oficiāli darboties visā Latvijas teritorijā

Comentarios