SIA Altero

Ērts veids kā iegūt vajadzīgo informāciju, kā arī ļoti laipna attieksme. EstateGuru pieredze un apspriešana. Esmu ļoti pateicīga par sniegto atbalstu. Viegli viss izpildams un labi paskaidrots.

Altero, SIA, 40103981737 - par uzņēmumu - Lursoft

. Viss notika operatīvi un saprotami. Atvieglojat darbu un laiku pašam meklēt internetā naudas aizdevējus.

SIA "Altero" - Altero -

. SIA Latvijas Kredītu Centrs - Latvijas Kredītu Centrs. Loti ērti atrast nepieciešamo informāciju un skaidri pārskatāms profila info un lēmuma gaita. kredīts internetā uz 24 mēnešiem. Uzteicams arī Altero konsultanta darbs - viņš tur roku uz pulsa. Ātri un bez aizķeršanās tika izskatīts pieteikums. Ja esi gatavs jauniem izaicinājumiem un profesionālai izaugsmei. Ļoti ērts veids, kā ar vienu pieteikumu vienkopus saņemt vairākus piedāvājumus.

. Viegli viss izpildāms un labi paskaidrots.. Altero.lv komanda sastāv no profesionāļiem, kuriem ir neatsverama pieredze finanšu, tehnoloģiju un klientu apkalpošanas jomā. Ļoti laba un pieklājīga apkalpošana. Vienlaicīgi apvienojot klientu apkalpošanu ar kreditēšanu, izmantojot mūsdienu finanšu tehnoloģijas – sūti CV un pieteikuma vēstuli ar norādi “ Klientu menedžeris” uz e-pastu hr@altero.lv. Šī ir lieliska iespēja redzēt kā augsto tehnoloģiju uzņēmums finanšu jomā uzsāk savu darbību no pašiem pirmsākumiem. Piedāvājam: interesantu darbu strauji augošā uzņēmumā un pieredzējuši kolēģim; profesionālas apmācības par platformas darbību, kreditēšanu; lieliskas izaugsmes iespējas profesionālajā un karjeras izaugsmē; stabils un konkurētspējīgs atalgojums. Ietaupīju laiku informācijas saņemšanai no vairākām bankām.

Sākums - "ALTEHS" SIA - ALTEHS - Glass Partner Since 1999

. nav jāložņā katrā atsevišķi. Fantastiski! Paldies Jums! Ātri un bez maksas var noskaidrot savas kredītiespējas vairākās kredītiestādēs vienreiz ievadot datus. SIA Altero.

Viss ļoti patika, atbrīvoja mani no liekām darbībām un atrada tiešām labu piedāvājumu, lai nedaudz sakārtotu savas finanses. Konsultante, ar ko tika veikta telefoniska saruna, bija vienkārši super-laipna un varēja just, ka darbs ko viņa dara patīk. Ātri viss strādā un var zināt vai ir tā iespēja paņemt kredītu vai nav

Comentarios