SIA Capital Invest Group

biedrība ĶEPASSPIEDIENS Staņislavs Tenčs Sveaskog Baltfor SIA Svetlana Aleksejeva Svetlana Akimova Svetlana Isajeva Swedbanka AS Saldus fil.

Kontakti - katalogs

. SIA Capital Invest Group. Ķēniņu neizdevās sazināties. VIA Credit pieredze un apspriešana. Rīgas filiāle Turkish Airlines Inc.

Uzņēmuma valdes loceklis Viktors Caplinskis vakar apliecināja, ka ir gatavs teikt “jā” un iemaksāt noteikto summu, taču vispirms viņš vēlas pārbaudīt situāciju uz vietas, jo bija dzirdējis, ka pilsētiņa jau esot izlaupīta. gadā, taču tā arī pilnībā nenorēķinājās ar PA. Kurzemes apgabaltiesas zvērināta tiesu izpildītāja Inese Bože pavēstīja, ka tagad Skrundas lokatora pilsētiņu jeb īpašumu “Mežaines” piedāvās iegādāties nākamajam pārsolītājam par viņa solīto augstāko cenu. Viņa neslēpa nožēlu par iztērēto laiku, kas veltīts izsoles organizēšanai un rezultātu apkopošanai, bet iznākums nav iepriecinošs. . Viņa uzņēmuma plāni saistās ar pilsētiņas atjaunošanu – gan dzīvošanu, gan ražošanu.

Capital Invest Group, A.Čaka 33-206, Rīga, LV-1011

. Uzņēmuma īpašniece Marina Ķēniņa toreiz atteicās komentēt nākotnes ieceres pilsētiņā un jau toreiz piebilda: “Tas, ka kāds izsolē ir uzvarējis, vēl nenozīmē, ka īpašums ir nopirkts.” Vakar ar M.

SIA DSA Invest – Sauleskredits -

. Iesaki šo rakstu citiem! Saistītie raksti.

"Capital Invest Group" -

. Otrs lielākais solītājs ir SIA “Capital Investment Group”. Patērētāju kreditēšana

Comentarios