SIA Hedge Capital Company - Nordcard

Salīdziniet aizdevumus līdz 400 apmērā. Kredītlimitu savā kontā saņemsi. Tu vari pats regulēt kredīta atmaksu, ik mēnesi veicot minimālās kredīta iemaksas vai atmaksājot iztērēto summu pēc iespējas ātrāk. Banku peļņa šī gada pirmajos astoņos mēnešos – 105,9 miljoni. NordCard garantē, ka procenti būs jāmaksā tikai par iztērēto summu. Kredīlimits noderēs gan plānotiem tēriņiem, piemēram, ceļojumam vai remontam, gan neparedzētiem apstākļiem. Tu vari atzīmēt, vai vēlies saņemt kredītlimitu pilnā apjomā, daļēji vai atstāt to rezervē.

NordCard kredītlimitam ir fiksēta aizņēmuma likme mēnesī un ļoti elastīgs atmaksas termiņš. Vari pārskaitīt visu summu uzreiz vai daļēji, vai atstāt to kā rezervi nākotnei.

TOP ātrākie kredīti ar pieteikumu internetā - 15 minūtēs.

. Nepieciešamības gadījumā ar kredīlimita palīdzību var segt ārsta vizīti, auto remontu un citus neplānotus tēriņus.

Pakalpojumi :: Mana kredītvēsture

. NordCard nodrošina godīgus kredītlimita nosacījumus, tāpēc atmaksāsi tikai to, ko patiešām esi iztērējis, nevisp pilnu kredītlimita apjomu. Atšķirībā no ātrā kredīta, kredītlimitam ir plašākais pielietojuma spektrs, bet, salīdzinājumā ar kredītkartēm, nav vajadzīga papildu karte, jo kredītlimita summa tiek pārskaitīta uz Tavu bankas kontu. Naudu līdz algai var saņemt. Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai. NordCard kredītlimits sniedz papildu finanšu drošību, pārliecību par to, ka nepieciešamības gadījumā Tavā rīcībā būs vajadzīgā naudas summa. NordCard kredītlimits var būt parocīgs gan nestandarta notikumiem ikdienā, gan ilgtermiņa plāniem. SIA Hedge Capital Company - Nordcard. Viss, kas Tev jādara, ir jāvelta dažas minūtes kredītpieteikuma nosūtīšanai aizdevēja mājaslapā. ātrie kredīti internetā no 18 gadiem

Comentarios