SIA ONEFINANCE group – 1Lizings

ONEfinance nodrošina ērtu aizņemšanos un individuāli pielāgotus kredīta nosacījumus. Jā, ONEfinance nepatur ieķīlāto auto, tāpēc varēsi izmantot savu automašīnu ikdienas braucieniem, kā ierasts. Par pārējām izmaksām Tu vari uzzināt kredītlīgumā vai noskaidrot to sarunā ar ONEfinance konsultantiem. Ja Tev nav e-paraksta vai konkrētā situācijā to nevar izmantot, līgums būs jāslēdz ONEfinance birojā, Rīgā.

Līdz ar to, izmanto iespēju pārfinansēt kredītus, kamēr tas vēl ir iespējams, ar draudzīgākiem nosacījumiem. Pateicoties tam, ka ONEfinance ir e-parakstam draudzīgs uzņēmums, Tu vari parakstīt kredītlīgumu, pat neizejot no mājām. ONEfinance Tu vari pieteikties kredītam un saņemt personalizētu piedāvājumu bez maksas. Protams, no maksātspējas līmeņa ir atkarīgs arī pieejamais kredītlimits – jo vairāk naudas Tev ir, jo vairāk vari aizņemties.

Kontakti - Klientu apkalpošana -

. SIA Capital Invest Group – LatKredits. Tas, kāda procentu likme tiks piedāvāta Tev, ir atkarīgs no dažādiem faktoriem, tostarp: Tavas kredītvēstures statusa, maksātspējas līmeņa, iepriekšējās sadarbības ar ONEfinance u.c. Izmantojot ONEfinance pakalpojumus, saņemsi ātru individualizētu piedāvājumu un varēsi parakstīt līgumu, izmantojot e-parakstu. Jo labāks ir Tavs aizņēmēja profils, jo ar zemākām izmaksām vari rēķināties. Ilgtermiņa kredīts ikdienas tēriņiem un īpašām situācijām. SIA SOHO Group - Sohocredit. Lai pieteiktos dažādiem aizdevumiem, ikmēneša ienākumu līmenim pēc nodokļu nomaksas jābūt vismaz minimālās algas līmenī. SIA ONEFINANCE group – 1Lizings. Atkarīgs no tā, kādam kredīta veidam Tu piesakies. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai. Jo lielāks CrefoScore, jo augstāks maksātnespējas risks. Jebkurā gadījumā personalizēts piedāvājums neuzliek nekādas saistības – piesakies, noskaidro nosacījumus un izvēlies, vai tie ir Tev piemēroti.

"1lī" SIA "ONEFINANCE group" atsauksmes - 1188.

. Biežāk uzdotie jautājumi ONEfinance mājaslapā atradīsi procentu likmes robežas ikvienam aizdevuma veidam.

ONEfinance / Atsauksmes un Sūdzības | NetCredit

. ONEfinance piedāvā izplatītākos aizdevumu veidus, kā arī nodrošina iespēju saņemt kredītu pret auto ķīlas nodrošinājumu. Pirms pieteikties pakalpojumam, rūpīgi izvērtējiet savu finanšu stabilitāti un iespēju atvēlēt noteiktu algas daļu pakalpojuma izmantošanai. Nē, Tu vari ieķīlāt arī citus transportlīdzekļus: motociklu, laivu, motorolleri, traktoru u.c. Par līguma noslēgšanu tiek iekasēta komisijas maksa. Kredītu apvienošana ir pieejama personām ar vairākiem esošajiem aizdevumiem, taču bez kavētiem maksājumiem un pārkāptām parādsaistībām. Kad kredītlīgums būs sagatavots, paraksti to ar e-parakstu vai klātienē, un saņem kredīta summu savā rīcībā

Comentarios