Speciālisti atzinīgi vērtē Latvijas izaugsmi

InCREDIT GROUP – Aizdevumi līdz 25 000€ 15 minūtēs Uzzini vairāk. Sākumā man bija liels pārsteigums – kā iespējams veikt šādu remontu, neizjaucot mašīnu. Ieskatam minēsim tikai dažus gadījumus, kādi tika pieteikti apdrošināšanas kompānijas "Seesam Insurance AS" Latvijas filiālei. Bet Stopiņu novadā bija cietusi "Toyota Avensis", kurai bija sabojāta ne tikai virsbūve, bet arī priekšējais vējstikls. Tāpat krusa bija "labi pastrādājusi" Rīgai tuvīnajos Stopiņos. Lodītes cietas, nevar sadrupināt ar pirkstiem. Nokrītot uz cietas virsmas, tās atlec. "Visas krusā cietušās mašīnas tika labotas tajos autoservisos, kurus izvēlējās mūsu klienti. "Par šo inovatīvo tehnoloģiju uzzināju no kāda paziņas, kas izstāstīja par itāliešu komandas ierašanos "Nippon Auto". Taču, ja nu mūs atkal piemeklēs tik agresīva krusa, kāda tā bija šovasar, un līdzīgā veidā sabojās automašīnas, itālieši atkal būs gatavi nākt mums palīgā. Tāda ir "Seesam" ierastā prakse. Taču jāatzīst, ka līdzīgus iespiedumus, kādus radīja krusa, var radīt, piemēram, arī no ceļa uzrauti nelieli akmentiņi un ledus atlūzas.

Raidījumi - Dzīvīte

.

Nozares speciālisti Rīgā novērtē žurnālu "Scriptus manet.

. Tāds ir viņu biznesa modelis. "Protams, "Seesam" praksē ir bijuši līdzīgi zaudējumu atlīdzību gadījumi, kad krusa nodarījusi bojājumus transportlīdzekļiem. Visbiežāk tiek novēroti pavasarī un rudenī, reti arī ziemā, izkrīt no gubu-lietus mākoņiem, bieži kopā ar lietu. "Viņi pastāvīgi ceļo pa pasauli, taisnodami krusas apskādētas automašīnu virsbūves. Bet, ieraugot rezultātu, bija patīkami pārsteigti un iepriecināti. Ja Latvijā krusa šovasar apskādēja varbūt pāris simtus mašīnu, tad Itālijā krusa krīt un ļoti spēcīgs lietus līst biežāk, sabojājot tūkstošiem mašīnu. Apmaksa Piegāde Noteikumi Bonusi Dāvanu banka Mans Zoocentrs Ienākt Iepirkumu grozs E-VEIKALS PAR MUMS MŪSU VEIKALI KONTAKTI KLIENTA KARTE VAKANCES AKCIJAS VEIKALOS.

Speciālisti atzinīgi vērtē Latvijas izaugsmi -

. Piemēram, Rīgā visvairāk cieta mašīnas Mežaparka rajonā. ir nokrišņi dažādas formas ledus gabaliņu veidā. Ja teikšu, ka tā ir unikāla, tad būs mazliet pārspīlēts. "Tas bija pārsteigums ne tikai automašīnu īpašniekiem, bet arī apdrošinātājiem. Krusa sagādā nepatīkamus pārsteigumusŠā gada maija nogalē apdrošinātāji saņēma neierasti daudz atlīdzību pieteikumu par krusas nodarītajiem bojājumiem automašīnām.

Arī mūsu servisa speciālisti atzinīgi novērtēja viņu darba kvalitāti. Pieteikt ātro kredītu internetā. Mums pat viņi nebūs jāmeklē, jo IHG regulāri saņem ziņas no meteoroloģijas dienestiem par visām vietām, kur reģistrēta spēcīga krusa. Tā vairāk raksturīga siltajām zemēm, tādēļ īsti nav pamata domāt, ka mūsu lokālie autoservisi specializēsies PDR tehnikas izmantošanā. Jāsaka, ka IHG speciālisti strādāja ļoti ātri un profesionāli. Speciālisti atzinīgi vērtē Latvijas izaugsmi. Un par šo frāzi izvērtās visai karsta diskusija, kuras dalībnieki gan ar aizkaitinājumu komentāru intonācijās, gan ar asprātīgām replikām mēģināja tikt skaidrībā, kas tie tādi par "ledus graudiem" un kāpēc žurnālisti nezina, ka tie jāsauc par krusu. Krusas grauda centrs ir necaurspīdīgs, ārējā virsma caurspīdīga, var sastāvēt no vairākiem caurspīdīgiem un necaurspīdīgiem slāņiem. Augsto klasi apliecina arī fakts, ka neviens klients nav sūdzējies par rezultātu," skaidro Ulinska."Ja Latvijā klimats radikāli nemainīsies, tad spēcīga krusa joprojām būs retums. Būtībā viss, kas notiek apdrošināšanā, ir negaidīts," norāda Taburs. Objektīvi vērtējot, tā ir ļoti laba un novatoriska tehnoloģija, kas būtiski atvieglo un paātrina mašīnas remonta veikšanu. Bet vēl nekad šādi gadījumi nav tikuši pieteikti tik lielā skaitā burtiski dažu stundu laikā un no dažādām vietām." Interesants fakts – krusa bija sabojājusi mašīnas dažādās Latvijas vietās, bet salīdzinoši ierobežotā lokalizācijā. "Daudzi klienti sākumā neticēja, ka iedobes uz jumta un dzinēja pārsega var likvidēt bez špaktelēšanas un krāsošanas. Speciālisti atzinīgi vērtē Latvijas izaugsmi. Krusa novērojama siltajā gadalaikā no gubu-lietus mākoņiem, parasti reizē ar pērkona negaisu un lietu. Pie mums tādai krusas glābējkomandai darba pietiktu varbūt pāris nedēļām gadā. Kur aizņemties Latvijas SMS kredītu. Tieši tā viņi šovasar uzzināja par krusu Latvijā, paši pieteicās un atbrauca," informē Ulinska.Līdzīgi domā arī Igors Taburs, kas atzinīgi vērtē itāliešu "krusas glābējkomandas" iniciatīvu un darba cēlienu Rīgā. Ir redzētas pa Latvijas ceļiem braukājam mašīnas, kuras krusa sabuktējusi ceļojumu laikā pa dienvidu zemēm. Taču tā jau ir apdrošinātāju misija – jebkurā brīdī būt gataviem ārkārtas situācijām. Kad papētīju šo tehnoloģiju sīkāk un noskatījos arī virkni video "YouTube", man tik un tā jāsaka – tā ir gandrīz maģija uz neiespējamā robežas," pārsteigts ir Taburs."Taču tā ir reāla tehnoloģija. Un būtiski samazina izmaksas. Pavisam nesen skaidrību šajā lietā ienesuši laika vērošanas profesionāļi

Comentarios