Top 5 idejas eglīšu rotājumiem

Šeit piedāvājumi sakārtoti pa kategorijām, kas atvieglo ilgo meklēšanu. Tikai neaizmirsti pie darba ķerties laicīgi! Mēģiniet pievērst uzmanību sīkumiem – Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz ir lietas, kuras ikdienā nepamanām. Varbūt viņš vai viņa jau otro dienu runā par savu mīļāko mākslinieku koncertu, vai varbūt sūdzas par to, ka sen nav bijis uz kino. Kādas tik tās bumbas nav! Kārdinājums nopirkt jaunus eglīšu rotājumus ir liels, taču mājās vēl stāv kaste ar vecajiem.

ZIEMASSVĒTKU DEKORI UN EGLĪŠU ROTĀJUMI | lapas: 5 |

.

Bumbiņas no koka ir lieliks videi draudzīgs risinājums. Un viens jauns eglīšu rotājums gatavs! Ņemam otru bumbu. Ja, piemēram, draugs katru hokeja spēli pavada sēžot pie TV ekrāna, tad notiekti zem eglītes atrastās biļetes uz savas mīļākās komandas hokeja spēli būs lieliska dāvana svētkos. Vispirms nepieciešams nogriezt vjadzīgo auduma gabalu - audumam jābūt kvadrātveida un tik lielam, lai tajā varētu ietīt bumbu. Ātrie kredīti un iedzīvotāju izglītotība par tiem. Nosmērējam bumbas augšpusi ar līmi Un uzmanīgi aplīmējam skariņas. Netieša vēlmju izteikšana dialoga kontekstā var būt ideāls mājiens Ziemassvētku dāvanas izvēlē! Mēģiniet atcerēties vai uzzināt draugu un tuvinieku intereses, hobijus un aizraušanos – tas ir viegls veids, kā atrast piemērotu dāvanu. Mēģiniet atcerēties ko draugi un radinieki bija apņēmušies pirms gada. Pievērsiet uzmanību mazajām lietām, kas iepriecina un patīk otram, tādas dāvanas radīs vēl lielāku smaidu! Idejas piemērotu dāvanu iegādei vari atrast www.lieliskadavana.lv. Veikali šajā laikā ir pilni dažādiem spīdīgiem, košiem un krāsainiem eglīšu rotājumiem..pievelkam kārtīgi, un aptinam vairākas reizes. Par atpūtu gada nogalē sapņo ikviens, tāpēc par šāda veida dāvanu, kas sniedz relaksāciju un labsajūtu ķermenim un garam, būs priecīgs katrs! Pārmaiņas. Tev vajadzēs caurspīdīgas eglīšu bumbiņas un nevajadzīgus diskus. Iespējams  Jūsu draudzene, kas nekad no rokām neizlaiž tējas krūzi, būs priecīga par dažādu tēju izlasi..tā, lai tās būtu viscaur apkārt bumbai. Šai sarkanajai bumbai līmēsim apkārt melnas skariņas. Vai varbūt esat pamanījuši kādus žurnālus viņš vai viņa lasa – gada abonements mīļākajam žurnālam dāvanas saņēmēju iepriecinās katru mēnesi. Piemērota dāvana var būt labs pamudinājums dāvanas saņēmējām uzsākt kaut ko jaunu! Ja tevī mīt radošs gars un ir lietas, kas ļoti labi sanāk, tad pašu rokām gatavotas dāvanas no sirds ir tieši tas, ko tavi mīļie novērtēs visaugstāk. Kad varam gaidīt nākamo ekonomisko krīzi?. Uzmanīgi ietinam bumbiņu - tā lai auduma gali paliktu augšpusē. Nepieciešamas ir koka bumbiņas, kokvilnas lenta-striķis, flomāsteri un āķīts ko ieskrūvēt bumbiņās Ja labi padodas rokdarbi, eglīšu rotājumus vari izveidot no auduma, diegiem un pogām vai pērlītēm. Kad izmērīts, cik daudz skariņu vajadzēs, nogriežam nepieciešamo gabalu.

Top 5 dekoru idejas ar bērnu dalību -

. Visu eglīti vienotā noskaņā vari izrotāt arī paša rokām veidotiem dekoriem. Varbūt tas ir kāds aksesuārs ikdienai, varbūt kārums garšas kārpiņām vai varbūt eglīšu rotājums.. Sagriez tos vēlamajās formās un gabaliņos un ar līmi piestiprini pie bumbiņas pēc saviem ieskatiem. Tad ap auduma galiem stingri savelkam stieplīti.

Mazā cilts

. Pēc saspringtā Ziemassvētku laika, neskaitāmām svinībām un viesu uzņemšanas esam pārguruši. To ietīsim skaistā mežģīņu audumā..ar knaiblēm nokniebj atlikušo un nevajadzīgo stieples galu Ņemam šķēres un nogriežam audumu galus, lai tie nebūtu pārāk gari - smuki izskatās, ja atstāj augšpusē tādu nelielu pušķīti. Piemēram, viņš vai viņa vēlas iemācīties dejot balles dejas vai doties uz kaligrāfijas kursiem. Izvēlies savai gaumei atbilstošu kartona tekstūru un krāsu, uzzīmē savām sajūtām raksturīgus ornamentus, izgriez tos, iever aukliņu un iekar eglītē! Pie tradicionālo stikla vai plastmasas bumbiņu dizaina vari pielikt arī savu roku. Pārsteidziet un ieprieciniet savus mīļos! Lai sirsnīgi, piepildīti un gaiši svētki! Eglītē bumbiņu vietā iekar gardus našķus. Foto- Evija Cimbala Nepieciešamie materiāli: eglīšu rotājumi -bumbas, dažādi auduma gabali, atgriezumi, lentītes, stieplītes, knaibles, šķēres, līmpistole, dažādi dekori - piemēram, sausie ziedi. Pēc Ziemassvētkiem ilgi vairs nav jāgaida Jaunais gads, kas katru gadu nāk ar jaunu apņemšanos. Savukārt, gurmāns ļoti priecāsies par dāvanu karti restorāna vai meistarklases apmeklējumam! Gada nogalē vienmēr ir daudz darāmā gan darbā, gan mājas solī. Katru gadu, dekorējot māju un meklējot jaunas receptes svētku galdam, galvassāpes sagādā piemērotākās dāvanas meklēšana tuviniekiem un draugiem. Vietās, kur ir aptīta stieple,apsienam košu lentu. Īpaši tas patiks bērniem, kurus vari iesaistīt gardumu pagatavošanā. Nepērc jaunus, bet pārvērt vecos rotājumus jaunos! Mazliet izdomas un iepriekšējo gadu Ziemassvētku eglīšu rotājumi iegūs jaunu elpu! Dekoru idejas Ziemassvētku sajūtai Interesantas svētku rotājumu idejas Eglīšu rotājumi no sāls mīklas. Katru dienu enerģijas rezerves tiek tērētas ar lielu joni. Ņem vienu no vecajām eglīšu bumbām un izmēģini, kāds auduma gabals tai varētu piestāvēt. Top 5 idejas eglīšu rotājumiem. Iespējams dažādu apsvērumu dēļ šajā gadā nebija iespējas to izdarīt, redzēt, sajust, piedzīvot. Kāds ir pieteikšanās process?. Kā atpazīt eiro?. Vai varbūt katru vakaru, pēc saspringtas darba dienas, iesēžoties krēslā, ieminas par atpūtu un masāžas nepieciešamību

Comentarios