Vai esi gatavs iegādāties savu pirmo automašīnu?

Psiholoģe: bērna vēlmi pēc mājdzīvnieka nedrīkst.

. Attiecīgi, diez vai gribēsies šīs pozīcijas likvidēt un piefiksēt zaudējumus. Šis ir veids, kā strauji izveidot biznesa tīklu un palielināt apgrozījumu, neieguldot savus naudas resursus. Taču no otras puses krīze ir lielo iespēju laiks. Ātrais.lv ātrais kredīts EUR 600. Atkārtoju, es nezinu, kad būs krīze un to tā īsti nezin arī neviens cits.. Ja tiešam vajadzēs pārdot, tad būs jāpārdod par krietni zemāku cenu. Arī turīgiem un ļoti turīgiem cilvēkiem krīze nebūs viegls periods, jo šajā laikā aktīvu vērtība var ļoti strauji kristies. Arī bankas labprātāk finansē šādus biznesus. Starp citu, pēc līdzīgiem principiem darbojas arī tīkla mārketinga kompānijas. Kādā brīdī krīze itkā nemanot beigsies.

Bankas būs piedzīvojušas zaudējumus, izsolēs sapirkušas atņemtos īpašumus un sāks jau kalt plānus to pārdošanai. Var kādam nepatikt tīkla bizness principā, tomēr tas viņam netraucē atstāt savu naudu tādos tirdzniecības tīklos kā Hesburger, Elvi, Narvesen, Double Coffee, Statoil vai Stendera ziepju fabrikas veikals. Kāds no biznesiem var apstāties pavisam un kāds cits pieprasīt tik daudz līdzekļus tā uzturēšanai, ka var nākties daļu aktīvu pārdot ar lieliem zaudējumiem. Tās strādā pēc noteiktas koncepcijas. Tas apņemas pārdot attiecīgo produktu vai pakalpojumus saskaņā ar iepriekš līgumā precīzi formulētiem noteikumiem. To nebūs izbeigušas politiķu darbības. Bet faktiski franšīze iespējama gandrīz jebkurā biznesa nozarē. ____________________________________________ Lai nepalaistu garām jaunākos rakstus, pieraksties uz e-pastu saņemt iknedēļas newsletter. Tātad krīzei ir jābūt gatavam jebkurā brīdī. Visas iepriekš minētās specifiskās īpašības, kuras atšķir Tavas solāriju studijas no citām. Tām ir vienāds nosaukums, līdzīgs izskats, kopīgs reklāmas budžets. Šajā gadījumā to varētu nosaukt par personisko franšīzi. Ātrais kredīts – tikai neatliekamiem pirkumiem. Krīzei ir jābūt gatavam, lai kad arī tā atnāktu. Kādam tas tā liksies vien pāris mēnešus, citam tas tā liksies vairākus gadus. Rezumējot, no krīzes nevajag baidīties. Tam gan nav pienākuma to darīt bez maksas.

«Olas» izziņo koncerttūri «Vai tu esi gatavs?» / Raksts.

. Pasaulē darbojas simtiem miljonu franšīzes uzņēmumu. Papildus ir jārēķinās ar reklāmas izdevumiem atkarībā no paredzēto veikalu skaita un reģiona. Ja būtu kāda speciālistu grupa, kas spētu precīzi noteikt kad un kāpēc būs krīze, tad šie iemesli tiktu atrisināti un krīze nebūtu vai vismaz tiktu atlikta uz tālāku nākotni. Franšīzes devējs savukārt apņemas veikt apmācības un visādi atbalstīt savu jauno partneri. Vai esi gatavs iegādāties savu pirmo automašīnu. Ir iespējams, ka šobrīd esam augstākajā punktā un pēc pāris mēnešiem esam jau ļoti dziļā krīzē, tāpat ir iespējams, ka turpināsim rullēt un nākamo krīzi vēl neredzēsim vairākus gadus. Lieldienu pasākumi un laika apstākļi 2014. Nevar paļauties uz mazajiem blakus darbiņiem, arī tie var ļoti strauji apstāties Kādu brīdi ar katru dienu liksies, ka ekonomika krīt dziļākā bedrē. Un cilvēkiem parasti neienāk prātā, ka visos šajos tirdzniecības tīklos pakalpojumus viņš saņem arī no dažādiem patstāvīgajiem komersantiem, kuri ar tirdzniecības zīmes īpašnieku noslēguši līgumu par biznesa nomu jeb franšīzi. Brīvā tirgus rezultātā pieprasījums un piedāvājums būs nostabilizējies un viss pamazām sāks nostāties savās vietās. Viens startē ar preču zīmi “McDonald’s”, bet otrs – ar nosaukumu “Jura pīrādziņi”. Un te jau būsim nonākuši cikla sākumpunktā. Dzīvot tikai šodienai un plānot, ka par nebaltām dienām sāks domāt, kad dzīve būs labāka, nav labs risinājums. Vai vismaz ir jāuzlabo sava gatavības pakāpe krīzes pārvarēšanai. Tikmēr Rietumos franšīze ir viens no populārākajiem veidiem, kā uzsākt biznesu, pārņemot veiksmīgu uzņēmēju pieredzi un izmantojot jau esošu zīmolu. Ja esi ievērojis manis minētos soļus, tad sākotnēji problēmām nevajadzētu būt, jo brīvie līdzekļi tika uzkrāti kontos, kurus krīze īpaši neapdraud. Vienlaikus netālu viens no otra tiek atvērti divi ātrās ēdināšanas restorāni. Ja esi aktīvi investējis akcijās un akciju indeksos, tad jau investīciju veikšanas brīdī ir jāsaprot, ka tās ir ilgtermiņa investīcijas un krīzes brīžos to vērtība var ievērojami kristies. Kad sākas krīze, tad gandrīz visa ekonomika apstājas. Pirms iegādāties franšīzi Lai nebūtu jānožēlo pārsteidzīgs lēmums, ir jāsaprot, kāda pieredze pašam uzņēmējam nepieciešama konkrētajā biznesā. Vai atbalstīt Latvijas ražotājus ārzemēs. Virzoties uz priekšu un pamazām pildot nākamos soļus, gatavība krīzei tikai turpina uzlaboties. Šis intelektuālais īpašums arī ir franšīzes līguma objekts.

LIETOTA AUTOMOBIĻA IEGĀDES CEĻVEDIS -

. Krīzes laikā parasti ir iespējams iegādāties krietni lētāk aktīvus, kurus citi steidz dažādu iemeslu dēļ pārdot, nereti par ļoti pievilcīgām cenām. Turpina darboties pamatvajadzības nodrošinošie biznesi. Protams, krīzē glābiņš būs uzkrātie līdzekļi. Un labākajā gadījumā jāspēj izmantot krīzes sniegtās iespējas. Ieteicams attīstīt pasaulē jau pārbaudītu biznesa koncepciju. Daudzi būs zaudējuši īpašumus, jo bija uzņēmušies pārlielu lielas saistības. Arī tur vienas puses galvenais ieguldījums ir mērķtiecīgs darbs, bet otra puse apņemas apmācīt savu jauno partneri. Līdz ar to ir jārēķinās ar vairākām lietām: Kad sāksies krīze, vairs nevarēs pa fikso pārdot savu nekustamo īpašumu par mazliet zemāku cenu. Tomēr veiksme šeit ir daudz paredzamāka. Nav zināms, kad būs krīze, tomēr skaidrs ir tas, ka krīze būs! Agrāk vai vēlāk tā vienmēr pienāk. ASV piemērs rāda, ka franšīzi var iegādāties veselības aprūpei, autonomai un servisiem, grāmatvedības pakalpojumiem, ceļojumu birojiem, viesnīcu ķēdēm, restorāniem, alus darītavām un kam tik vēl ne. Jāatzīst, ka esmu diezgan pesimistiski noskaņots un uzskatu, ka nākamā krīze būs daudz sāpīgāka nekā iepriekšējā

Comentarios