Vai jūs esat pārāk taupīgi?

Sākumā tas šķita kā sapnis. Es pelnīju vairāk vienā dienā nekā es varēju nopelnīt vairākās nedēļās savā vecajā darbā. Depozīts ir drošs un naudu var izņemt jebkurā brīdī. Es pats bieži lieku likmes par lielu kompāniju akcijām, tādām kā - Coca Cola, Facebook un Apple. Сredit24.lv – Patēriņa kredīts. Ja grafiks ir krities pēdējās padsmit minūtes, kā redzams šajā attēlā, tad ir skaidri zināms, ka tas turpinās kristies arī turpmākās pāris minūtes. Šos padomus sniedz profesionāli baņķieri, kuru atalgojums ir atkarīgs no šo padomu veiksmīguma. Sadali iemaksāto daudzumu un tirgojies tikai ar daļu no tā. Ja tu vēlies, vai tev nav pietiekami daudz brīva laika, ir iespējams veikt likmes arī retāk. Ja rodas kādas problēmas reģistrējoties, tad jākontaktējas ar palīdzības dienestu pa telefonu vai caur e-pastu. Man akcijas nemaz nepieder, bet es tāpat varu veikt darījumus ar vienu vienkāršu peles klikšķi! Jebkuram, kuram pieder akcijas, un tās tiek uzglabātas vairākus gadus, tirgus krituma rezultātā radīsies zaudējumi. Tas nav pārāk prātīgi, es pavisam noteikti to neieteiktu darīt.    Es nekad nelietotu tādu investēšanas metodi, jo man nauda ir vajadzīga uzreiz. Tātad viņu interesēs ir dot pēc iespējas labākus padomus. Īsumā:   Tā kā es saprotu, ka sākumā visas šīs zināšanas vienkopus var likties sarežģītas, es esmu izveidojis mazu kopsavilkumu par to, kā jebkurš ar dažiem vienkāršiem soļiem var sāk pelnīt. Tirgošanās mājaslapas tiek auditētas un tām pieder Eiropas Savienības licences. Protams, nav viegli paredzēt akciju vērtības gada griezumā. Bet precīza vērtība nav svarīga – tev tikai jāzina, ka vērtība augs. Iemaksā sākotnējo iemaksu, kuru lietosi likmju likšanai. Un arī pretēji, ja tev ir ļoti daudz brīva laika un tu vēlies nopelnīt ātrāk, tu vari likt likmes arī biežāk. Tā arī ir galvenā manas metodes priekšrocība.

Kas ir gaišredzība un kā zināt, vai jums ir šī spēja.

. Sākumā es tam īsti pat neticēju, bet pēc veiksmīgas tirgošanās sešu mēnešu garumā, es sāku plānot savu nākotni. Ja viena no likmēm neizdodas , tad tas nav pasaules gals, jo galu galā ilgtermiņā es pelnu naudu un tas ir pats galvenais.

Vai jūs esat pārāk taupīgi? |

. Ātrie patēriņa kredīti ar sms bez maksas Latvijā un to izdevīgums praksē. Ne man - es vienmēr pelnu naudu! Šo sistēmu es pielietoju jau gandrīz gadu un katrā no mēnešiem mana bilance ir bijusi pozitīva un es esmu nopelnījis. Tev nevajag sēdēt un pētīt finanšu tirgu. Pēc depozīta veikšanas, nesāc uzreiz tirgoties ar visu kapitālu.

5 pazīmes, kas atklāj, vai jūs esat manipulators | Young

. Tas viss ir atkarīgs no tevis paša. Šajā mājaslapā var atrast aktuālākos padomus par to, kā tirgoties tieši šodien. Gan tad, kad tirgus aug, gan tad, tirgum bijis kritums. Šodien mana situācija ir pat vēl labāka. Lielākā daļa investoru vienkārši nopērk akcijas, patur tās pāris gadus un cer, ka varēs tās pārdot par pāris procentiem dārgāk. Ja grafiks ir audzis pēdējās padsmit minūtes, kā redzams šajā attēlā, tad ir skaidri zināms, ka tas turpinās augt arī turpmākās pāris minūtes. Vai jūs esat pārāk taupīgi. Bet, godīgi sakot, tam, par kādām akcijām jūs liekat likmes, nav nekādas nozīmes. Citos vārdos - kad tu pelni naudu, arī viņi pelna naudu. Man ir vajadzīgs, lai naudu būtu iespējams nopelnīt dažu dienu vai pat tikai dažu stundu laikā. Pārsvarā es strādāju aptuveni stundu dienā un to visu es varu izdarīt savā gultā, sēžot pidžamā.. Jā, man vēl joprojām ir 'jāstrādā' katru dienu, bet es to varu darīt internetā no jebkurienes un es varu izvēlēties, cik ilgi es to gribu darīt

Comentarios