Vai man ir piemērota kredītu apvienošana ?

Pakāpeniski pārvietojiet to tuvāk saulainākai vietai ar dažām stundām tiešas saules ziemā. Pataustot lapas, iespējams noteikt, vai augs nesaņem pārāk daudz saules. Tomēr tie var iegūt saules apdegumus, tādēļ sākumā tie pie saulītes radināmi pakāpeniski. Ja pārbaudot atklājas, ka šī diagnoze ir pareiza, jārīkojas ātri un augs steidzami jāpārstāda.  Regulāri apskatiet savus falenopšus, vai uz lapām un it īpaši - zem tām nav paslēpies kāds kaitēklis. Šādā gadījumā jārīkojas ātri un jāaizvāc visas sapuvušās daļas, atstājot tikai veselus audus. Falenopsis necieš arī caurvēju. Izvairieties orhidejas smidzināt. Bieži mēdz teikt, ka falenopši ir ēnas augi. Falenopšiem patīk ūdeni labi novadošs substrāts, piemēram, vidēja izmēra priežu mizu gabaliņi. Ja lapas ir remdenas, viss kārtībā. Tā kā falenopsim lapu nav daudz, tad tas ir ļoti kaitīgi. Substrāts nekad nedrīkst būt piemircis, jo tas var izraisīt sakņu puvi. Tomēr mūsu platuma grādos, kur saulīte ir maigāka, falenopšiem pilnvērtīgai ziedēšanai nepieciešams diezgan daudz gaismas. Ja jaunās lapas ir tumši zaļā krāsā un kļūst arvien garākas un tievākas salīdzinājumā ar vecajām, un ja falenopsis atsakās ziedēt, lai gan ziedēšanas laiks pienācis, tas nozīmē, ka augs saņem par maz gaismas. AutoSOScredit atsauksmes. Šādā gadījumā rīkojieties ātri, lai tiktu no nelūgtajiem iebrucējiem vaļā. schilleriana, amabilis, aphrodite, equestris, luedemanniana, amboinensis, pallens, tetraspis. Vājie punkti - no kā jāuzmanās Visdrošākais veids kā nobendēt kādu orhideju ir to laistīt katru dienu pa drusciņai. Mūsu dārzi bieži ir pārāk "agresīvi" šai orhidejai ar trauslajām lapām - saule viegli izraisa apdegumus un, galvenais, gliemeži un citi "lapgrauži" tās tiesā ar gardu muti un vienas nakts laikā var izraisīt milzīgus postījumus. Citos gadījumos ziedkāts sakalst, un tad atliek to nogriezt līdz pašai lejai. Nemēslojiet laikā, kad orhideja neaug. Ja tās ir karstas, pastāv apdeguma risks. Šī piezīme neattiecas uz tā saucamajiem "zemes" substrātiem, kuru pamatā ir kūdra, tie laistāmi savādāk. Parasti tie veidojas rudenī vai ziemā. Pārlaistīšana ir visātrākais veids, kā falenopsi priekšlaicīgi nobeigt.

– DBB

. Tādā gadījumā nedaudz jāatvirza augs no loga vai arī jānoēno logs ar plānu audumu. Tātad ir jāmēslo zemā koncentrācijā bet bieži.

  Uzmanību! Veikalos nopērkamie falenopši dažkārt mēdz būt iestādīti substrātā, kura pamatā ir kūdra.   Augšējo lapu dzeltēšana un pēc tam - nokrišana var liecināt par augšanas centra puvi. Tā kā, sākot ar pavasara vidu, saule ir spēcīgāka, karstajās dienas stundās nepieciešama sargāt augu no tiešas saules vai noēnot logu ar ko plānu. Tipisks augšanas cikls: Parasti augs aug pastāvīgi visu gadu.   Jauni ziedkāti parādās uz auga stumbra starp lapām.

Rīgas Festivāls 2014. Tango. Ksenija Sidorova

. Tomēr viņa nepieciešamība pēc mēslojuma nav salīdzināma ar klasisko zaļo augu vajadzībām, un pārāk koncentrēts mēslojuma šķīdums var nopietni bojāt saknes. Starp divām laistīšanas reizēm substrātam gandrīz pilnībā jāizžūst. Pretēji tam, kas norādīts daudzās grāmatās, falenopšiem ļoti patīk saule, taču laikā no rudens vidus līdz pavasara vidum.   Abu apakšējo lapu dzeltēšana un nokrišana ir normāla parādība, bet tā var norādīt arī uz nepietiekamu mēslošanu.

Vispārīgie būvnoteikumi - - Latvijas.

. Ja jaunās lapas ir gaiši zaļas un kļūst arvien īsākas par vecajām, taču tikpat platas, augs vai nu nesaņem pietiekami daudz mēslojuma, vai saņem par daudz saules. Šāda falenopša pareiza laistīšana iesācējam būs grūts uzdevums. Ziedēšanas ierosināšana Falenopša ziedkāta atzara veidošanās pēc ziedēšanas beigām. Ja mīkstas kļūst visa auga lapas, tas var liecināt par sakņu puvi. Šādā gadījumā substrāts nevarēs izžūt, un tas var izraisīt sakņu puvi. Jāsalaista ir bagātīgi, lai viss substrāts izmirktu, taču pēc tam kārtīgi jānotecina podiņu. Rudenī un ziemā falenopšiem patīk atrašanās tiešā saulē dažas stundas dienā - tas veicina ziedēšanu. Uzmanību! Nekad nepārstādiet falenopsi zaļajiem augiem paredzētajā augsnē - tā nav piemērota orhidejām! Arī gatavais, puķu veikalos dažkārt nopērkamais orhideju substrāts iesācējiem nav ieteicams. Pieauguši un veselīgi augi parasti sāk ziedēt paši no sevis. Pietiks ar vieglu plīvurveida noēnojumu. Augs no tā cietīs, saknes var nopūt, lapas šādos apstākļos kļūst mīkstas un zaudē košumu, bet ziedu pumpuri nokrīt.

Liliju audzesana -

. Vairāk par pārstādīšanas procedūru būs pēc kāda laiciņa, vēl neesmu paspējusi satulkot. Šajā periodā ir jāļauj substrātam starp divām laistīšanas reizēm kārtīgi izžūt līdz pašiem dziļumiem. Atsevišķos gadījumos kāts veidos atzarus, kas arī ziedēs. Šī temperatūras starpība viegli nodrošināma, ja augs dienā ir saules sasildīts. Nav ieteicams vasarā nest falenopšus ārā. Tomēr tā nenotiek vienmēr.   Salīdzinājumā ar citām orhidejām, falenopsis ir ļoti kārs uz mēslojumu. Tie ir mātes auga kopijas. Raugieties, lai ūdens nepaliek starp divām augšējām lapām, jo tas var izraisīt puvi augšanas zonā un auga nāvi. Ja ūdens ir kaļķains, tad arī atstāj plankumus uz lapām - tas nav īpaši dekoratīvi un traucē augam uztvert saules starus. Pārtrauciet jebkuru miglošanu. Tātad jāizvairās no lapu apsmidzināšanas un miglošanas ar ūdeni. Daļa falenopšu mēdz ziedēt vairākas reizes uz viena un tā paša ziedkāta.   Ziedkāti pārsvarā veidojas rudenī vai ziemas laikā, kad ir liela starpība starp dienas un nakts temperatūru un dienas ir īsākas.  Parasti ziedēšana notiek ziemā un ilgst vairākus mēnešus, bet atsevišķos gadījumos falenopši var ziedēt cauru gadu. Vai man ir piemērota kredītu apvienošana. Podu izvēlieties tieši tik lielu, lai tajā satilptu auga saknes.. Šī temperatūras starpība viegli panākama, ja dienā augu dabiskā ceļā sasilda saule. Laistīšana Varat izmantot vidēji kaļķainu krāna ūdeni istabas temperatūrā

Comentarios