Vai pārvākšanās uz lētāku dzīvesvietu var atrisināt jūsu finansiālās problēmas?

Ha, tūrists iemaldījies – vietējie pasūta rumkolas, vārdu salikumu “Cuba Libre” neesmu dzirdējusi, kopš mūsu atvadu balles novembrī. Bet ari pec tam pastav varianti, ka dzivesvieta palikt. Kas ir “Whiskey Sour” nezinu, tādēļ izprašņāju pārējās četras bārmenes, jo varbūt tas ir kaut kas līdzīgs “C-C dry” variantam. Darbs aiz letes bija daudz, cilvēki izslāpuši pēc alkohola plūda uz bāru aumaļām. Aiz letes strādājām piecatā un tāpat ik pa laikam veidojās rindas. Es biju Kembridzaa.tur tieshaam taa ir probleema un cenas kosmiskas. Vai pārvākšanās uz lētāku dzīvesvietu var atrisināt jūsu finansiālās problēmas. Puisim sejā mazliet sašutums, bet paskaidro, ka tas ir viskijs + cukurs + citronu sula.

Mājokļa iegāde [2] (Forumi): Cā – Pirmais Latvijas.

. Par laimi man “the Royal” netirgoja kokteiļus. SS-a var saliidzinat gan cenas,gan vietas,piedavajumi papilnam.un tagad nav studentu sezona,ka septembra sakuma,tatad var kauleties. Pec tam to var pagarinat vai ne. Vēl trakāk gāja trauku novākšanas un mazgāšanas departamentā. Nez, pa manam , savs ir savs. Izrādās, arī viņas nezina. Sestdienas vakars, kā jau minēju, ir vakars, kad jaunieši iet ballēt un bārs ir pārpildīts. Pirmā prioritāte – finanses. Es gan nepagaršoju, nemācēšu teikt kā bija.

Diskusija: Īrēt vai maksāt kredītu - Mājas lietas.

. Atpūtas brīži bija reti un tie paši neilga ilgāk par minūti.

men., bet ja vish pats to velas, tad vienoties varat par jebkadu terminju. Tas ir šots Finlandia šņabja ar šļuku laima sīrupa un ūdeni. Nu neko, eju atpakaļ pie čaļa un saku kā ir – Sorry, nezinu kas tas ir. tas tapat ka ar "ires griestiem" - pec savstarpejas vienoshanas ires maksa var but jebkada. Vide loooti ietekmee pashsajutu, garastavokli, etc. Vakars rit pilnā sparā, pie bāra pienāk puisis un pasūta “Cuba Libre” un “Whiskey Sour”. Ar manu necilo bāra pieredzi tīri izbraukt nevarēja, bija jāiemācās un jāzina daži vietējie knifiņi. Kāds pasūtīja “C-C dry”, kas kā uzzināju ir Canadian Club viskijs ar Džindžereilu. Vai pārvākšanās uz lētāku dzīvesvietu var atrisināt jūsu finansiālās problēmas. vienkashi nofomejat to visu atieciga liguma veida. 1Lizings pieredze un apspriešana

Comentarios